Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    Csak egy kicsit ontopic legyek:

    Kolléganő megtalált, hogy vállalok-e maszekot. Mondtam, hogy attól függ, mit akar. Hát, van neki egy kis Dell laptopja, szegény be sem kapcsol... Sztoj, mekkora az a kicsi? Kiderült, hogy netbook, jóeséllyel még az atom-korszakból, és kiderült, hogy be sem kapcsolás alatt azt érti, hogy a kijelző világít, meg forog körbe a karika (színes folytonos karika, így valószínűleg egy w7 starter), de nem tölt be. Hát, rávágtam, hogy az a gép nem ér annyit, amennyit elkérnék a munkáért, hogy helyrepofozzam, és legfeljebb valami kis linuxot bírna el normálisan. De az adatok kellenének. Mondtam, hogy kell hozzá külső vinyó, bár árat még nem mondtam neki. Majd kiderül, hogy tényleg olyan fontos-e, ami rajta van;] (nem vagyok hiéna, csak ilyenkor az idegeim cincálását is meg kell fizetni, nem csak a munkát)

    Férjem munkahelyi gépe, round2: Itthon volt karácsonykor egy kis karbantartásra. Hááát... Az éjszaka aludtam két órát, és szidom mindennek az inkompatibilis anyját, mert nem mindegy, hogy a munkaprogramokhoz milyen w10 verzió kell, közben a Hyper-V is hisztizik, és megb*ssza a telepítéseket, meg a driverek frissítései... Nem baj, a héten még ezt lebokszoljuk;]

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák