Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz CséZé #48 üzenetére

    Ebben igazad van, viszont a változáshoz ide nem elég egy kormányváltás. (sőt, semmire nem lesz elég) Az embereknek is meg kéne mozdulniuk. Majdnem minden téren rendet kéne rakni, mert hatalmas a káosz.
    Az addig oké, hogy van X lelkes ember, akik hajlandóak lennének talpra állítani ezt az országot, de erre már kevesen képesek. Hatalmas a korrupció is, így nem fog soha rendbe jönni az ország. A Spanyolok fel tudták állítani az országot '75 után, nekünk ez nem fog menni (ne legyen igazam...), mert a felfogással vannak a legnagyobb gondok.

    Egyedül Te, meg én, és még itt néhány ember kevés ahhoz, hogy megváltsa a világot. A legtöbb embert csak az érdekli, hogy neki jó legyen. Így soha nem lép ez az ország 1-ről a 2-re.

    Hát más a felfogásunk az tuti. Én a Földön születtem, nekem a bolygó az otthonom, nem egy kijelölt határvonalon belül van a hazám, hanem ez az egész az. Én így gondolom...
    Külföldre én nem csak a pénz miatt fogok elmenni 2011-ben, egyszerűen máshol vannak sokkal élhetőbb helyek is. Meg nem akarom megvárni, míg minden megyét Borsodnak hívnak, remélem érted mire gondolok. Nem akarom, hogy a gyerekemnek félnie kelljen. Az arab, török, afrikai se egy főnyeremény, de azokat vagy kordában tartják, vagy alapból kulturáltabb népség nem tudom, de azokra úgy nézek, mint ember, ezekre amik itthon vannak meg... na mindegy, érti mindenki.

    Abban biztos vagyok, hogy nem fog minden ember elmenni, de minden második ismerősöm már vagy lelépett, vagy le fog. Aki meg marad csak azért marad, mert nem beszél más nyelvet, meg fél belevágni.

    Szlovák: Igaz..

    Lenry: Kívánom, hogy sikerüljön... tényleg... viszont ha hinnék benne nem mennék el.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Aktív témák