Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HummeRC

    senior tag

    válasz csomi1977 #5 üzenetére

    Fogtad már a kezedben, vagy csak a tesztekben olvastál róla?

    Kipróbálás közben a kényelmes volt a használata? Kezelhető volt? Pontos volt az érzékelése? Gyorsan reagált, ha valamit kiválasztottál? Egyáltalán nem fagyott be alkalmazás? Felhasználó barátnak találtad a kezelését? Ha valamire fölöslegesen vártál, mert nem csinálta meg amit kértél, akkor kiírt hibaüzenetet, hogy miért nem történik semmi, vagy csak pörgött az állapotjelző a végtelenségig?

    Nekem csak ennyi bajom volt vele. Volt ami tetszett, persze. Például a kijelző minősége gyönyörű volt. De ennyi. Ez szerintem kevés a piac megváltásához.

    Miért kellene hevesen bólogatnom valamihez csak azért, mert egy nagy nevű gyár csinálta? Attól az még nem kötelező érvényűen jó termék.

    Nekem ez a véleményem.

    Gyerek? :F Ne személyeskedjünk kérlek. Kinőttem már abból a korból. Van sajátom is köszönöm. Nem sárral dobálózok, hanem elmondtam a saját véleményemet. Inkább mond el Te is a személyes tapasztalatiadat.

  • fourgee

    csendes tag

    válasz csomi1977 #5 üzenetére

    "Miért mi a baj ezzel készülékkel? Mondjuk birom mikor egy cég csinàl egy terméket,sikeres, de magyar gyerek elmondja ez milyen szar."

    Pl. Galaxy S-en van egy program, az a neve hogy Task Manager. Ha kímélni akarom az akkumulátort, akkor ez egy megfelelő program arra hogy lelőjem a nem használt programokat. Csakhogy, elég sokszor hiába bökök rá a lelövendő alkalmazásra, egy másikat zár be, általában olyat, amit nem kellett volna, amiben elmentetlen fájlok voltak és elvesztek...

    Egyébként nem a termék a szar, hanem csak a Samsungnál nem tudnak programozni. Vagy kiadják ezt a munkát valami dzsungel-országba... Pl. a mai napig nem értem, hogy a Samsung Kies nevű program (kizárólag azon keresztül frissíthetném a telefonomat 2.2-re) miért nem találja meg a telefonomat... A Kies az egy 100% Windows kompatibilis program. A Kies is meg a Galaxy S is a Samsung termékei. USB kábelen keresztül csatlakoztatom a gépre, annál elterjedtebb csatlakozó nem is létezik. Mégsem ismeri fel... Neten, mindenféle fórumokon adnak tanácsokat hogy hogyan lehet összepároztatni (persze a Samsung oldalán nem). Egy ilyen fórumon megtaláltam, hogy melyik fájlokat kell törölni ahhoz, hogy újratelepítsem és működjön. Kizárólag azokat a fájlokat töröltem és azóta az egyébként lassan 3 éve tökéletesen működő Vista-m "haldoklik" - legalább is baromira belassult... Arra a fórumra egy Samsung oldalról jutottam el, elméletileg Samsung szakemberek adták azt a tanácsot...

    De igen, jön egy magyar gyerek aki elmondja hogy ez milyen szar :)))

    A kijelző számomra tökéletes, a processzora elméletileg ugyanaz mint az iPhone 4-ben (vagy apróbb eltérések vannak azért), mégis, egy csomószor belassul, valamint az ilyen faszságok, mint ez a Kies - amit Windows alá írtak Samsung telefonokhoz -, ami a Windows-zal sem 100% kompatibilis, a Samsung csúcstelefonjával meg 0% kompatibilis, na ezek tudják elbaszni a jó terméket is.

    Mivel az új google telefon Samsung gyártmány és elméletileg ugyanaz mint a Galaxy S, már azon is gondolkodom hogy leszarom a garancia elvesztését, ráteszem annak a szoftverét, a mostaninál csak jobb lehet...

    Acer Timeline Ultra M3 / Core i5, Geforce GT640M, 4GB, 20SSD, 500HDD

Új hozzászólás Aktív témák