Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ravensky13

    tag

    válasz Jalsh0w #11584 üzenetére

    Helló! Nem emlékszem ilyesmire, de ettől még lehetséges hogy megtörtént. Az elmúlt 2 hétben 2x is nyomtam neki cache wipe-t, ami azt eredményezte, hogy pár napig rendesen működött. Viszont ez a jelenség egyre idegesítőbb... Csütörtök késő délután pl a csúcsforfalomban a piros lámpánál (ami épp meggogott) akartam neki beütni egy címet, hogy navigáljon. Ráböktem a maps-re majd az animáció kellős közepén megállt az app megnyitása, 10-15 másodpercig befagyott a kép majd elfeketedett és újraindult...De ami még ettől is durvább, az a hét elején történt, amikor hívásom volt, és közben sötét képernyő mellett fagyott ki. Eredményképp kb fél percig egyfolytában vibrált. Szintén kellett neki 2 perc mire észhez tért, majd utána külön ki kellett derítenem hogy kitől jött a hívás, mivel a kis cukorfalat nem logolt le így a hívasnaplóba sem került be.
    Lehet egy factory reset segítene rajta, de egyre jobban úgy érzem hogy a napjai meg vannak számlálva. Btw a telefont 2021 novemberében vettem, azóta használom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák