Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    A melegedés elég diszkréten, de nálam is jelen van, mondjuk a tűréshatáron belül marad, kiugró csak akkor volt, amikor költöztem rá át, és paralell töltöttem is. Azt nem szerette.

    2 SIM, Gear Sport, BT füles van rákötve, ügyeletben mobil hotspotként is funkcionál. A merülés ennek megfelelő, a három és fél éves S8-nál nem sokkal jobb az üzemidő. Naponta etetni kell, egy 24 órás ügyeletet azért duzzogva, de végig bír, az S8 már volt, hogy feladta hajnalra.

    Jelenleg 15 W-os Samsung töltőm van hozzá, gondolkodtam a gyorstöltőn, de nem tiszta, hogy az akkut mennyire nyírja. Utána kéne olvasnom... Meg, általában este rádobom a töltőpadra, és reggelre akármilyen lassan is, de vígan feltölt. Ha meg nagyon kell a kraft, és gyorsan, a jelenlegi töltő is beletol 20 perc alatt jópár százalékot.

    A kamerája nekem megfelelő, a 3x zoom funkció tetszik. Semmi álleejtő, de hozza azt a szintet, amit elvárnék egy telefontól. Minden másra ott a gép. Az Fz-150-nél ha a zoomot nem vesszük figyelembe, már csak a HDR miatt is szebb képeket lő, igaz az már egy sok éves technika. Az S8-hoz képest is érezhető a fejlődés, pedig annak a maga korában szerintem kimagaslóan jó kamerája volt.

    Ujjlenyomat szerintem jobb lett, mint a TAB S6-ban, ami korábban volt, ez fólián keresztül is sokkal pontosabb, az viszont nagyon nem mindegy, hogyan teszem rá az ujjam, még tanulni kell, hol is van pontosan az érzékelő. Gerincvelőből még nem megy a feloldás.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák