Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz Danex #40 üzenetére

    Nem kell nyomogatni, elég ha az ember csak normálisan használja ertesitésekre, esetleg egy uzenet elolvasására, stb. (amire az okosóra lenne kitalálva elméletileg) Nem is úgy gondoltam hogy játszani fogok rajta egy városnézés során, de gondolom a 36 óra nem is arra vonatkozik :)

    Vezetéknélküli töltő még nagyobb mint egy szimpla kábeles, úgyhogy semmit nem old meg. Kell még mellette legalább 1-2 kábeles töltő is hogy más eszközöket is tölteni lehessen.

    "1 napot már kb minden készülék kibír, ha nem azon éled az életed." éppen erre gondoltam, hogy ne egy napot birjon ki, szépen fejlesszenek akkut bele, nem mindenkinek van kedve álladóan töltögetni. Én most állandóan 3 töltőt hurcolászok magam után (telefon+tablet+fényképező), ezek közül általában 2-t használok párhuzamosan esténként. Már ez is sok néha, de ha még egyek kéne vigyek az óra miatt azt már tényleg túl sok lenne (sok helyen nincs is annyi fali csatlakozó). Ha minden készülék birna legalább 2-3 napot akkor nem lenne ilyen gond.

Új hozzászólás Aktív témák