Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz ponti_ak #31 üzenetére

    Pár komment még, az eddigiekhez..

    Driver: igen, szerintem is MG5-ös van ebben még, az újabbakban MG7 kódú van a honlapja szerint.

    Külcsín: azért volt olcsóbb, mert piros. Nem kimondottan szép (sőt..), de szerintem nem túl ronda (nem zavar, hogy kínais gagyinak látszik), és használat közben nem feltűnőbb, mint egy fekete.

    Hangzás: az illesztésen sok múlik, Shure PA910-es (Olive) bogyó van a képen (L-es, de szerintem szerzek rá M-est, mert ez már eléggé elnyűtt, s amióta kimostam, behelyezni is nehezebb, nem szűri olyan jól a külső zajt..)
    Számomra kicsit laposnak tűnik a hangzása a korábbi Sennheiser CX-ekhez képest, viszont sokkal jobban zár (a memory foam-os szivacs miatt), és EQ-zom, kisebb mértékben, de kb ugyanilyen hangszínben.
    Érdekes, mert pont így hirdeti magát (a termék dobozán is): EQ nélkül at igazi.

  • bwoay

    nagyúr

    válasz ponti_ak #32 üzenetére

    a piros az csajos! nekem fekete van, és az is olcsóbb volt, mert azt is te szerezted :DDD

    én a hangzással kapcsolatban pontosan azért nem írtam, mert azon aztán a végtelenségig el lehet vitatkozni, hogy ki milyennek hallja. ugyanakkor annyi biztos, hogy cx55/95-re visszaállni rendkívül kiábrándító az Atrio után. sosem gondoltam volna, hogy valaha ennyire szarnak fogom hallani ezt a két (árkategóriájában méltán népszerű) típust, de most ez a helyzet. (EQ-t a cx300 óta semmihez nem használok, így az ilyesmi nem befolyásol a véleményalkotásban).

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák