Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz bambano #36 üzenetére

    Ne feledjük, hogy anno létezett olyan, mint alultápláltság. Aztán ugye az anyák szinte a szülés pillanatáig keményen dolgoztak. Ez mind káros volt a magzatra.

    Viszont a túlélők, a porban hentergők szinte életük végéig egészségesek. Mondhatnám voltak, de ma is élnek sokan. Köszönhetik ezt annak is, hogy nagyanyó kipurgálta őket minden betegségükből, így a fülfájásból is.

    Józan ész?
    Hol a józan ész, amikor anyuka még homokvárat sem enged gyermekének építeni, mert félti a fertőzéstől?
    Egy gyereknek fél kiló koszt meg kell ennie, hogy immunitást szerezzen. Nem én mondtam ám, hanem doki, akinek nevét nem tudom, de igaza van.

    Aztán az mi a fittyfenétől van, hogy sok fiatalka doki függő?

    Nézd, lehet, hogy őskövület vagyok, de 42 év munkaviszony alatt még nem voltam betegállományban. Ha valami nem stimmel, gondolatban megkérdem rég elhúnyt nagyanyámat, és ő válaszol, vagyis emlékeimben feldereng a gyógymód. Használom, segít.

    Ám ne fogadja el a józan ész. De tény, hogy a vénekkel kevesebb probléma van, mint a jövő reménységeivel.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz bambano #30 üzenetére

    "Akinek ok nélkül fáj a füle, annak érdemes lenne egy jó fogorvost is meglátogatnia."

    Őt ajánlom:
    [jó fogorvos]
    :DDD
    *

    Egyébként jó lenne, ha Mo-on is lehetne kapni recept nélkül olyan alapvető gyógyszereket, mint pl a fülgyulladás kezelésére szolgáló fülcsöpp, ami csökkenti ( gyógyítja) a gyulladást. Kipróbáltuk, garantáltan segít. Ettől függetlenül a "zoknis meleg só" szerintem is jó megoldás.

    vakegérkének: Tudtommal sem minden esetben jó a túl sok meleg a gyulladások kezelésére, mert előfordul6, hogy mégjobban belobbantja a gyulladt területet. De az olyan fülfájáskor, (vagy homloküreg gyulladáskor) ami egy nátha után alakult ki, általában mégis a melegítés a legjobb gyógymód, mert feloldja a "náthát" és talán segít eloszlatni azt. :F ÉS gratulálok a jó egészségedhez! Kívánom, hogy továbbra se kelljen orvoshoz járnod!

    A cikk írónak pedig mielőbbi jobbulást, hosszútávon pedig neki is kórház mentes, egészséges életet kívánok ! ;)

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák