Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimrod

    addikt

    válasz Vakegérke #19 üzenetére

    Erről jut eszembe hogy az egyik fülem (már nem emlékszem pontosan) nagyon fájt többször is gyerekkoromban, de másnapra mindig elmúlt. Csak addig kibírni... na olyankor került elő a kamilla kotyvasztás. :)
    Aztán az idő múlásával ez teljesen megszűnt, orvos nem is látta soha. Egyébként érdekes, hogy tudtomon kívül én is melegítettem a fájós fület, arra feküdtem, ráhúztam a takarót, stb. és használt, legalábbis enyhített.

  • Bordoi

    őstag

    válasz Vakegérke #19 üzenetére

    A zokniban feltálalt só valóban jó is lehet. :) Engem is sokat kúrált a muter annak idején így.
    Viszont vigyázni kell vele, mert árthat is bizonyos esetekben.

    Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

  • Kantorpe

    tag

    válasz Vakegérke #19 üzenetére

    Ismeros a meleg so, na meg a voroshagyma leve, a legjobb letezo termeszetes antibiotikum.

    Orvosok semmit nemtudtak vele kezdeni, 3 nap melegso, meg hagymale, es azota sosem viszlatas :)

    Ez a jelenlegi egeszsegugy meg egy vicc, penzlehuzos mafia, mint a vasut, csak a nagyfejuek jarnak jol, a mi zsirunkbol hizlaljak magukat. Alabb is leirtak, hogy ez olyan mint a pokol bugyrai, ha bekerulsz ottmaradsz, aztan csak tepsiben tudsz kiszokni.

    Nekem mostanaban baszottul elkezdett fajni a hatam, annyira, hogy 15 ev utan elmentem orvoshoz, hat azthiszem folyamodok enis orvosi diplomaert, mert aztmondtak amit enis kitalaltam.
    Termeszetesen megnyugtattak, hogy ez csak rosszabb lesz, es ha majd mar nemtudok jarni, akkor mutunk, mert akkor mar ugyis mindegy.

    Jo mi ? :K

    Vicc ez az egesz, aztis azert tudni kell, hogy ez kb. mind elsogeneracios "munkas-paraszt ertelmisegi" vagyis az elso diplomas a kornyezeteben, ez a "regi kor" oroksege, ahol szisztematikusan elrohasztottak, a "rendes" kozeposztalyi ertelmisegi reteget es helyere ultettek ezeket. Csoda, hogy nem irjak ki az ajtora, hogy ma van a 7. nap pihenek, annyira istenkomplexusa van majd minden orvosnak, hogy az felelmetes, a szemeben te csak egy nyomorult huskupac vagy aki elefolyamodik "csodaert" , ha meg incs kedve osztani, akkor elhajt, aztan ha szarul sul el, akkor a "vedd a hatam" elv nagyonjol megvedi a brancsot.

    Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

Új hozzászólás Aktív témák