Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • isti84

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én ezt, vagyis hasonlót éltem át, de én nem a fülem fájlaltam, hanem a veséimben rejtőzködő alattomos kövekkel bajlódtam. :) Momentán én rövid idő alatt tünetmentes lettem (csak a szülés volt nehéz, együtt érzek a nőkkel :D :D ) 3 órán át zöldültem a folyosón és vagy 5-ször csapták rám az ajtót mire megkérdezték mi bajom ;)

    Nem szeretném említeni sem a kórházat, sem a várost ahol hasonlóképp jártam. Csak annyit, hogy sajnos ez egyre gyakoribb dolog. De mivel rokoni körben van orvos :)) hadd védjem meg őket kissé. Nekik sem egyszerű a dolguk, van olyan ember aki körbe sem tudja írni, hogy mi, merre és miként fáj. :W

    Ismerek jó néhány orvost, ápolót. Ismerek orvos tanulókat, akik puskával mennek vizsgázni. S ismerek olyan nem magyar, ismétlem nem magyar ajkú, vagy születésű embereket, akik eljönnek ide tanulni, becsülettel kijárják az egyetemet és jó orvosok lesznek bizalom nélkül. :F

    Sajnos sosem tudhatod, hogy kihez kerülsz. Ez egy lutri. Sajnos nem jó lutri mert egy emberi élet felbecsülhetetlen, még az utca szélén deliráló hajléktalan is fontos ember. :K

    Ha megfogadtok egy jó tanácsot, ne veszítsétek el a bizalmatokat az orvosokban, s ne higgyetek a TVSHOP-os baromságoknak. Ha nagy baj van 104, ha csak baj van akkor meg az ügyelet. Vagy ha csak megfáztál irány a háziorvos.

    Persze mindig vannak kivételek, mint a cikkíró vagy én. Én örök optimista maradok, vagyis csak próbálok lenni. Bízom bennük, eddig még keveset csalódtam remélem ezt a jó szokásukat az orvosok megtartják és gyógyítanak.

    Csak így tovább. :C

    A cikkíró társamnak pediglen sikeres gyógyulást és bőséges egészségben gazdag életet kívánok

    Kockák előre!!! :D

Új hozzászólás Aktív témák