Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz #06658560 #71 üzenetére

    "Hanem hogy néz?"

    Nálunk mindenki közelebb megy a TV-hez, hogy normális méretbe lássa a képeket és ne 5 méterről, ahogy te írod :) Ki akarja direkt kis méretben nézni őket, hogy ne lásson semmit?

    ". Mire egy fényképezőt előveszel, az feláll, kattintasz, sokkal több idő, mint egy telefonnal fotót készíteni."

    A nyakadba akasztott, előre beállított gépet odaemeled a fejedhez, megnyomod a gombot és már kész is a fotó. Egy DSLR 0.1 mp alatt feláll, a MILC-eknek ez eltarthat 1-2mp-ig is, de olyannal nem fotózok, többek között ezért sem. Ez miben lassabb, mint telefonnal? Készen vagyok tőled :D Úgy látom, hogy nem igazán vágod a témát. Én telefonnal és DSLR fényképezővel is fotóztam már városban sétálva és semmivel sem lassabb fényképezővel fotózni, mint telefonnal.

    [ Szerkesztve ]

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz #06658560 #71 üzenetére

    Nem értek egyet veled!

    1: Honnan is tudod, hogy ideálisak egy mobilnak a téma, fény és hely? Plusz ugye a fényképezős mobilok átlagoló fénymérősek és nincs eleve kiemelt témaválasztás. Ahhoz, hogy ezt beállítsd, nem a gyári szoftver kell, amit meg kell keresni. A mobilt is ki kell nyitni ezekkel együtt.
    2: kapáslövésekhez fényképezőgéppel az előre beállított értékekhez ott egy kapcsoló gyors indulás után. Ezzel a gondok fele megoldva, csak fókuszpont kell.
    Szerintem a fényképezőgép lényegesen gyorsabb!! :R
    A profi eleve keresi a kínálkozó témát és felkészül. Addig a mobil lazán bealszik és megint ki kell nyitni. :D

    [ Szerkesztve ]

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák