Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sb #25 üzenetére

    Hol húzol vonalat? Ahol neked szimpi/praktikus?

    Most tényleg azon vitázunk, hogy ha bemész egy rohadt irodába/összeszedsz 100 embert, azok mit fognak használni és mivel kerülnek kapcsolatba? Nem ott húzom meg, ahol nekem praktikus, hanem ahol a józan egyszeri paraszt egyébként a témához totálisan sík hülye ember is meghúzná. Ha rámutatsz egy portra amit nem ismer fel senki, az elhagyható. Ha mutatsz egy másikat amit mindenki ismer és sokan kapcsolatban is vannak vele független attól, hogy amúgy tudnak róla, az pedig szükséges. Így már okésak vagyunk?

    Mi van a 2-3 monitorral? Rétegigény? Ja... de kevésbé kéne ma annak lennie, mint egy soros portnak.

    Geek és elég heavy user emberekkel a baráti körben szerintem el vagyok látva. Nem sokkal rétegebb a soros porttól a 2-3 monitor.

    De ezt kell megoldani, nem a szart tologatni amit 10-20 éve tolunk magunk előtt.

    Így van. Holnaptól b@zd már ki az ATX tápokat is. Mert az is velünk már mióta hát illene már cserélni valamire. Meg a lap szabványokat is. Meg úgy mindent. Ami működik, azt nem bántjuk. Amiből pedig tömve a piac, well, akkor az van, hogy igenis gyártjuk az újakat és a régit és szépen kikopnak majd. Ha 10 év alatt, akkor 10 év alatt. CD meghajtót ajánlom elemzésre.

    Ott egy jó példa fentebb. Micro usb töltés. Az is szar volt mert senkinek nem volt töltője hozzá. Most meg milyen kényelmes. Mert lett... elkezdett működni, lett hozzá megfelelő töltő ami nem 1 nap alatt tölt. A régi szarokat meg kidobtuk ugyanúgy ahogy itt is kéne.

    Remek példa. Pont az alma volt, aki úgy döntött: tudjátok mit? Adok sima USB portos töltőkábelt a telónk mellé és kiadjuk a legújabb laptopunkat type-c only. Adapter sehol, kábel sehol. Mogyorósi Csabi akkori videóit ajánlom megtekintésre. Irgalmatlan mocskosul bemutatta, hogy mi van akkor, ha valaki nem innovál, csak hülye.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák