Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz b. #44 üzenetére

    3 GB - os kártyát ma már nem szabad venni! FHD - n is kicsúszik belőle jó néhány cím, de még a 3,5 - ből is, és ez a tendencia csak fokozódni fog.

  • ,

    addikt

    válasz b. #44 üzenetére

    Ref hűtéssel annyi az RX 470.
    Volt nekem már egy rakás kártyám ref hűtéssel, soha nem volt gond egyikkel sem még hosszú évek alatt sem.

    A GTX 1060 3 GB meg nincs 20%-kal gyorsabb, megnéztem egy rakás tesztet a neten, illetve videót a youtube-on. Ennek kb a fele az igaz összességében. Van játék, ahol több, és van, ahol kevesebb a különbség, mint 10%, de átlag ennyivel lehet számolni.

    Szóval mindent összegezve a 63ezer Ft-os RX 470 jelenleg a legjobb vétel (főleg ingyen vagy legalábbis kedvezményes szállítással).

    (Sajnos az ipon meg a termékeire elég komoly büntetővámot vet ki azzal, hogy egy eszméletlen mértékű, 2540 Ft-os szállítási költséget határoz meg, ami totál abszurd, hiszen egy magánszemély is olcsóbban tud utánvéttel bármit elküldeni, nem hogy egy cég... :W Ha ez nem ennyi lenne, akkor akár jó vétel lehetne a náluk lévő Zotac GTX 1060 3 GB is, bár egy ennél jóval gyengébb kártya esetében is volt már gondom a 4 GB VRAM hiánya miatt, szóval nem igazán rajongok én személy szerint a 3 GB VRAM-ért...)

    Azon meg már se lepődök, hogy szerinted viszont a "legrosszabb" döntés az, ami a legjobb... :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák