Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz Barton #32 üzenetére

    Itt prezentáció van, és statisztika szépítés.

    - GCN milyen időt álló, Warhammer alatt DX 12 AMD 370 ugye?
    - Most a 2GB mindenre elég, kár hogy GTA, Assassin stb. már most többet igényel...
    - AMD 460>NV 960 :F
    - 2GB=4GB :F
    - GCN=DX12=next gen :C

    AMD 370/280 Sajnos nem mindegyik DX12 játék támogatja a régebbi GCN-t. Ment is a lejáraató cikk régebben PH részéről hogy mit tud a GCN, és mit nem az NVIDIA, mire eljutottunk egy AMD támogatott Total War Warhammer-hez, még a 370-es és 280-as vga sem viszi a DX 12-őt.
    https://prohardver.hu/tema/re_befutott_a_total_war_warhammer_directx_12-es_fr/hsz_19-19.html

    Fogyassz és vegyél kevesebb vram-al vga-t mindenre elég, ja mégsem, vegyél újabbat színtömörítéssel. Vegyél gcn alapút, mert az a jövő, ja nem jó? Nem baj, vegyél nép kártyát RX. Dinnyét vegyenek, itt az AMD CPU dinnye magokkal. Mégsem ez a jövő? Semmi baj, nem sokára jön a Zen.

    https://prohardver.hu/teszt/amd_trueaudio_es_ami_mogotte_van/hogyan_lesz_rendszer_resze.html
    https://prohardver.hu/hir/trueaudio_next_amd_szabvanyos_platform.html

    Itt egy dedikált hardver helyett a vga-t terhelik majd.. Úgy hogy ami a lényeg az a VR, ott pedig a legnagyobb gpu erőforrás igény. De itt is ment az ígérgetés 3 éve, viszont mire használni fogják talán nem is kapni dedikált hardverrel ilyen vga-t;]

    Jó lenne ha a Tisztelt Prohardver megfontoltabban játszana az olvasók pénzével az ajánlásoknál, illetve a cikkeknél :R

    [ Szerkesztve ]

  • jedis

    senior tag

    válasz Barton #32 üzenetére

    Ha már Prohardver, akkor legyen PCX :K

    gtx950 2GB: 44400Ft
    gtx960 2GB: 54400Ft
    gtx960 4GB: 69000Ft

    rx460 2GB: 38400Ft
    rx460 4GB: 47000Ft

    Innen indulnak az árak, a PCX-en. Több külföldi tesztet is átnéztem ( a PH-sat direkt nem ), és a következőket vontam le:

    DX11 régebbi játékok: sokszor a GTX950-től is lassabb
    DX11 újabb játékok: kb. GTX950-el egy szinten
    DX12 játékok( és Vulkan ): kb. GTX960 as, vagy az feletti szint

    Amint fentebb az árakon látható, az RX460-as nem a GTX960-as szintjére jött, hanem a GTX950-esére, amitől olcsóbb, és van legalább belőle 4GB-os. Ebben az árkategóriában, meg szerintem az ár az első szempont. Jövőt állóságban is jobb az RX460-as, mivel DX12 , és Vulkan alatt gyorsabb, és mint fentebb írtam, ebből legalább van 4GB-os, ami később még jól jöhet, ha igazak a hírek az újabb API-k videó memória igényeiről. Nem mondom, hogy a PH picit nem részrehajló, de van valós alapja. Az legalább annyira dühítő, mikor meg minden alátámasztás, és bizonyítás nélkül leminősítünk valamit. Ilyet egy 4 éves fitos ovis is tud.
    Az nem gond, ha valaki elmondja a véleményét, ha az még negatív is ,csak támassza már alá, mert ezzel magát minősíti.

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák