Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz ggg1 #17 üzenetére

    Itt nem a támogatás hivatalos kiesése a gond, a kompatibilitás miatt írják ki, hogy NE frissítsd újabbra. Ez azért egyrészt elég szokatlan. Újabb bios-ok ha hivatalos támogatás van (az is kb. egyedi, hogy most régi procikat kiszórnak a méret miatt) akkor ilyen gond nem szokott lenni. Csak bugok tűnnek el a biosokból rendre.

    Szóval az Asrocknál ez azért merőben új és nyugtalanító húzás azzal együtt, hogy rengeteg meredekebb dolgot megcsináltam már én is.

    Árulkodó, hogy 3.X (talán 3.3 felett?) a komolyabb opciók 80%-a eltűnt a biosból. Vélhetően ez is azt mutatja, hogy nem működik minden (extra) frankón az új biosokban.
    Leveleztem a supporttal, mert szerintem nem oké, hogy a feature-ök nagy része eltűnik egyik napról a másikra. Azóta 2-3 verzióval fentebb vagyok és nem jöttek vissza. A support le se szart. Downgrade-elni nem lehet, linketek egy olyan frissítőt amivel lehet de nem volt elérhető a link. Azóta nem is válaszoltak.
    Azt elsőre megjegyezték, hogy miaf*sznak frissítettem ha nincs Zen2-őm... talán mert olyan bios volt amihez még nem volt odaírva, hogy NE frissítsd... és volt benne procin kívül más javítás is. Búnuszként ha Zen2-re váltanék akkor sincs ott a sok eltűnt opció.

    Szóval szerintem itt valami szar van a háttérben... nincs gondom egyébként azóta sem a géppel, de csak a megmaradt funkciók mellett nyilván (újabbat már nem mertem feltenni hátha eltűnik még ez-az), ill. nagyon régóta használom a lapjaikat, kifejezetten jók voltak. De itt ez a hozzáállás azért elég egyedi jelenleg szvsz.
    És akkor a több hónapos megjelenésekről ne is beszéljünk amit mások említettek.

    Van mellette egy Giga A320 lapom is, ott jön az összes frissítés azonnal és semmi hasonló feature-downgrade vagy warning sincs, sőt!

Új hozzászólás Aktív témák