Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz frescho #10 üzenetére

    Maris jon az elso kerdes, milyen feluleten jelenjen meg? Hogyan terjesztheto jobban?

    Ilyesmikre talan a blog.hu a jobb platform. Lehet oda tennem ki elosszor majd kessesel ide. (duplikalt tartalomkent ertekelheti a kereso, ahol elobb jon ki azt ertekli jobban - leegyszerusitve a miertet).

    Itt kockak vannak, kozonseg jelentos resze meg pc-s, meg retroban is ezt latom. Tul nagy erdeklodes nem lesz ezekre a kontentekre itt, legalabis korlatozott. De kozben van egy csomo emberke akik meg hasznaltak ilyeneket, es ha belefutnanak orommel nosztalgiaztnanak a cikked nyoman - ezert gondoltam a blog-hu-ra.

    Tartalomfogyasztas szempontjabol meg a trendek alapjan (adatok) folyamatossan no az arany a videok szamara. Pontossan nem emlekszem de nehany ev alatt 6x percrol 9x percre novekedett a napi videozasra forditott ido neten. Valltoznak a tartalomfogyasztasi szokasok embereknel.

    Itt annal a szamnal amit lattal tobben nem fogjak olvasni. Idovel a keresobol ratalalnak, mert azert a ph-t is jol indexeli a google.

    Par eve nyomtam ki ide kontentet, milyen retro cuccot vettem, epitett testbench, meg par cikk (ez alapjan valamennyire meg tudom saccolni mennyire - hogy mukodhet itt az adott kontent / en toroltem majd sajat oldalra koltoztettem a jobbakat ebbol. A tobbit elengedtem :) ).

    De egy dedikalt blog.hu oldal a temanak nagyobb plublicitast erhet el idovel - szerintem.

    Terjesztes, relevans facebook csoportokban, forumokon, egyebb blogokon (akar kerestajanlas utjjan) meg kell osztani ezeket. Ez noveli a latogatotsagot a linkek meg a rangsorolasat ha valaki a blogoddal relevans tartalmat keres. Blog.hu elonye meg, hogy ha jo a content megeshet, hogy kikerulsz az index2 cimlapjara idonkent. Az eleg szep szamokat hozz.

    Social csatornakat is erdemes megcsinalni a projekthez, youtube lesz a videok miatt (leirasba kibontani, hogy mirol szol az adott video tobb mondatban, es linkeket ott is elhelyezni, adott cikket, oldalet ahol tartalom van social csatornakert is), instagramra szinten tud hasznos tartalom menni (hashtagekkel) es egy facebook oldal amirol linkeled a cikkeidet.

    Ezzel kb szerintem kimaxolhato az ami ebben a projektben van - publicitas szempontjabol.

    Hasonlo projektekbe erdemes belevagni ha mar ennyire benne van az ember. Nincs rosszabb annal mint kesobb azon torni a fejed mi lett volna ha. Mennyi mi lett volna ha szoti van. Inkabb csinaljuk :). Megha el is baltazunk valamit vagy nem a hozzafuzott remeny szerint alakulnak a dolgok - le van zarva a kerdes.

    Masik meg, hogy keves olyan dolog van szerintem amibol nem lehet tanulni es ezt masba epitve kamatoztatni.

Új hozzászólás Aktív témák