Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz RexMaximus #9 üzenetére

    OK, lássuk csak. Sok kérdés, sok példa. Én az LGR videókat jobban szeretem, de Nostalgia nerd, 8 bit guy... is rendszeresen kerül terítékre.

    A blogolást, írást közelebbinek érzem magamhoz. Mindezt úgy, hogy nem gondolom egy percig sem, hogy jól írnék. Szimplán csak jobban bejön, mert van időm fogalmazni. Ez hátrány amikor 5x írom át ugyanazt a mondatot és egyre kevésbé tetszik.

    Hogy mit akarok elérni? Nem tudom, inkább a magam szórakoztatására csinálom. Eddig nem néztem, hogy hányan nézték meg, most megtettem. Kevesen nézik, kb pár tucat ember lehet. 150-400 közötti a megtekintések száma témától függően, amit érdemes szerintem harmadolni legalább. Szóval pár tucat emberről van szó akiket érdekelhet.

    Szóval ott tartunk, hogy megy bele az idő és pár tucat embernek csinálom. De ha jobban belegondolok, akkor nagyrészt magamnak, mert szórakoztat, kikapcsol és valami teljesen újat tanulok. Ha visszanézek a blogomban ott is látom, hogy mennyi idő kellett, hogy kialakuljon ahogy írok. Szóval szórakozás, emlékek felidézése...

    Ráfordított pénz és idő. Hmmmm... Elég limites, főként az idő. Ha még scriptet is kell írni egy videóhoz, majd vágni, hangot gyártani akkor még kvesebb jut a javítgatásra. De ha nem próbálom ki, akkor sose tudom meg mennyi diő és energia. Ha meg igen, akkor jó esetben valami új dologra mondhatom azt, hogy nem értek hozzá, de karistolom a felszínét. Rossz esetben meg kidobok az ablakon annyit, amiből másnak egy kocsmázás jön ki.

    Szóval belevágok, aztán lesz olyan amilyen. Ne kíméljetek. Ha van amit jobban lehet csinálni csak akkor fogok jó irányba haladni, ha van visszajelzés.

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák