Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Szakiii #57 üzenetére

    Nem tudom miért kell ezen elképedni, leírtam már egyszer: leszarom, hogy mit adnak mellé, szinte sosem használom, mert évek óta van sajátom. Egyszer megvettem, mert amúgy is kellett, és azóta van.
    Én ellenben azt nem értem, hogy miért akkora baj az, hogy veszel egyszer egy fülest meg egy töltőfejet, pár ezer forintért, és aztán éveken át használod, és megtartod, ha a telefont tovább is adod. Egyszer megveszed, és addig használod, amíg tart, nem kell minden egyes telefon mellé újra legyártsák, becsomagolják, átszállítsák a fél világon. Ez lenne a lényeg, hogy a füles és töltőfej tartósabb használati cuccok, mint egy telefon, amit 1-2-3 évente lecserél az ember.
    Amúgy például más által használt füles nálam eleve kukába menne egyből, mert nem higiénikus. Sajnos nagyon sokan elég igénytelenek ahhoz, hogy ne mossanak rendesen fület, telemegy fülzsírral, és az Apple füleseket szét sem lehet rendesen szedni, hogy kipucold. Szép kis hallójárati fertőzéseket lehet ebből elkapni (nem csak kitaláltam, van olyan ismerősöm, aki megjárta ezzel).

    beyruth82: Az értéke nem 7-8 ezer, de még ha annyi lenne, az sem nagy pénz egy fülesért. Az AKG minőségi cuccai ilyen 50 ezer körül kezdődnek (ha "kedvezménnyel" veszed).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák