Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • errorcode06

    őstag

    válasz Bici #6 üzenetére

    A net késleltetését? Szerintem sehogy. Majd mondanak rá valamit ahogy az ubisoft tette azt a 30 fps-re.

    Ellenben én örülnék egy olyan program bejelentésének amit az AMD is csinál, hogy szar mellé nem adják a nevüket. Mert akár hogy nézem az elmúlt 2 évet, ahol ott volt a shi... akarom mondani nvidia logó, az a játék (tisztelet a kivételnek, bár így most hirtelen egy sem ugrik be) bizony elég, finoman fogalmazva is, SZ@R lett... (itt most a futási sebességre, teljesítményre gondolok)

    [ Szerkesztve ]

    "Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Bici #6 üzenetére

    Eddig is voltak ilyen felhős szolgáltatások. Komoly felbontáshoz nagy sávszélességű net kellene, ami a hírek szerint az USA-ban is ritka holló, ami az ilyen cégeknek a fő piaca. A kétirányú késleltetésről nem is beszélve, amin semmit sem tud javítani az nVidia, akármilyen rendszert használ is a számítóközpontjában. Én nem vagyok pro gamer, de én se játszanék lagos játékkal. A PC-től a konzolok vehetnék csak el a játékosokat, de az meg a kiadókon döntésén múlik, hiszen ők döntik el, hogy mire fejlesztenek játékokat. Én pl. szívesen játszanám konzolon a kedvenc játékaimat, hogy elfeledkezhessek a PC fejlesztéséről, de azok jelenleg csak PC-n játszhatóak.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák