Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz BaliJack #48 üzenetére

    De miért baj az, hogy kevés a minőségi játék?
    Nemtom, a kiadóknak volt probléma hogy kevés programot veszünk. Mi egyszerűen csak nem vesszük meg ha szar. Én pl. megvettem a C&C3-at, Empire:Total Wart, Test Drivet, Obliviont, GTA4-et, és még felrakni se volt időm. Ott áll a polcon bontatlanul. Jó, a GTA4-et egyszer felraktam, de a siralmas teljesítménye miatt azóta se használtam. Majd ha lesz rá vmi normális patch.

    de nem mindenkinek volt alkalma játszani az előddel, így azoknak a folytatás is új
    Ezért csak kevés az eladás, és nem 0. Időnként előfordul hogy jó a folytatás, de ez még a filmek közt is csodaszámba megy.

    Van 1-2 jó PS3-as játék, de egyrészt azok vannak pc-re is, másrészt ennyiért nem veszek egy nem épp olcsó hardvert. Inkább egy videokártya upgrade, azt legalább ki is tudom használni. Akinek bejönnek a konzolos játéksítlusok, annak elég lehet egy konzol is, de nekem való, minőségi játékok nemigazán vannak arra. Nameg a béna kontrollerre fel nem cserélném az egér + bill. kombót. Talán verekedős játéknál még esetleg, de másra nem. FPS, stratégia, RPG csak egérrel jó.

    dezz:
    Miért is? Rohannak az emberek blurayt venni? Az elmúlt 1-2 évben volt akkora érdeklődés iránta mint a dvd iránt? Nem. Akkor meg teljesen jogos.

    szasanyi:
    Te honnan tudod hogy a Föld nem lapos? Körbegyalogoltad? Csak nem mások tapasztalata alapján ítélkezel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák