Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btprg

    senior tag

    Nekem csak annyi tűnt fel, hogy a kinézetet valahogy sikerült úgy elb@szniuk, hogy egyszerűen nem látszott normálisan hogy melyik tab az aktív, sőt, úgy generálisan nem különültek el rendesen a tab-ok. Előtte ilyen probléma nem volt. Gondolom nem véletlen, hogy rögtön jelentek meg leírások, hogy miként lehet userChrome.css mókolással valamit visszacsinálni ebből, szerencsére úgy ahogy sikerült.

    Nem lehetne azt csinálni, hogy van egy default normális kontrasztos kinézet, és aki akarja az meg beállíthat bármilyen témát? Nem gondoltam, hogy hülye kinézettel így el lehet rontani valamit... Az egységsugarú user-nél lehet az lesz az eredménye az ilyen baromságoknak, hogy inkább átvált másik böngészőre.

    Másik téma: nemrég telepítettem a telefonomra is Firefox-ot, mert a "Mi Böngészőben" nem lehetett átállítani hogy ne mindenáron a kuglival akarjon keresni. Itt ebben az android-os Firefox-ban meg egyszerűen sehogy nem tudtam megcsinálni, hogy indításkor ne akarja visszaállítani az előző munkamenetet... Bezárom úgy hogy nyitva van valami, erre 2 nap múlva megnyitom, és mobilinternetről kezdi töltögetni a 2 nappal ezelőtti oldalakat :W A beállításokban persze minden baromság van, de ez véletlenül sincs, hogy induláskor mit csináljon. Tudtok erre esetleg valamit?

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák