Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schatt

    csendes tag

    válasz Fire/SOUL/CD #399 üzenetére

    Köszönöm!
    teljes siker de.....
    valamilyen hülye ötlettől vezérelve a hdd-t rendbe akartam tenni és persze (hogy ne legyen ha kell majd egyszer) a hdd rendszerpartícióját gondoltam eltüntetem. sikerült. a mellette lévő adatpartícióval együtt.
    a datatest csak a rendszerpartíciókat tudná visszatenni (gondolom ezzel nem is kéne próbálkoznom) az adat partíciót nem.
    Adatmentést kellene tennem hogy a családi képek videók legalább visszajöjjenek, a getdataback egyszerűnek tűnik de fizetős vagy nem legális és ebben nem szeretnék hibázni...
    Melyik progit ajánlanád ha ilyen béna vagyok, láttam egy másik fórumban a pandorát és a Recuvát ajánlottad régebben áll ez most is?
    Ha nekifogok valamelyikkel az okozhat sérülést a belső Hdd a már el..ot állományban ha semmi nem fut rajta? ( külső hdd-re mentenék a helyreállító progi pedig menne az ssd-re)
    Ha valamilyen csoda folytán sikerül a mentés formázom a hdd-t és megy rá vissza a rendszer biztos ami biztos(rejtett pertíciókban) + adatpartíció. ezzel még lehet hogy zaklatlak :)

    Üdvözlettel: Attila

Új hozzászólás Aktív témák