Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    "A GTX 580 ezeket a jellemzőket leszámítva alapvetően megegyezik a GTX 480-nal, tehát a textúrázók száma továbbra is 64." -Én úgy tudom, hogy a GTX480-ban csak 60 textúrázó van (aktív). :B

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz CsiguszMaxim #59 üzenetére

    +3 (Hú, de gyülünk) :DDD

    Jó lenne ha lenne benne jó sok féle proci Pl: Q6600, Q9550(ezek azért, mert sok embernek van és az előbbi nagyon olcsó és tuningolva elég jó(k), i3, i5, i7 (920,980x), AMD vonalon Athlon 2 x2/3/4, Phenom 2 x2/3/4/6 és persze ezek tuningolva is, mert azért az itteni emberek jórésze szeret tuningolni! ;]

    Ami a karikat illeti a 6990-et jó lenne megvárni, kíváncsi vagyok az alá mi kell majd? :D

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Hatvan9 #81 üzenetére

    Tuti, hogy nem lesz a GF110-ből 2gpu-s változat, erre mérget vehetsz vagy ha valaki meg is csinálja (Asus) akkor az csak limitált példányszámban lesz elérhető olyan áron, hogy az embertelen.

    (#82)Ghosti: Várjál még azzal a GTX580-al egy kicsit, legalább a 6970-et várd meg. ;]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz |nsane #97 üzenetére

    "miközben konzolon simán fog menni" -Ja persze csak a graf a kanyarban sincsen a PC-hez képest és ugyan ez elmondható az irányításról is.

    (#104)|nsane: Van értelme várni, mert gyanús, hogy gyorsabb lesz és kevesebbet fog fogyasztani a 6970, 1 hetet kibír, meg aztán ha nagyon jól sikerül és a legjobbat akarja és van pénze akkor vár egy hónapot max 2-őt és jön a 6990 ami olyan butál lesz, hogy be fog pisálni. ;]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Zso2 #128 üzenetére

    Tudod mi a népmese/mendemonda a GTX595. :DDD

    Egy 520mm²-es lapkából kettő, ami egyenkén megeszik közel 300w-ot, kop-kop ébredjetek már fel, tuti nem lesz dual GF110, úgyan úgy mint Dual GF100 sem lett, még egy dual GF104 is nehezen ment volna a fogyasztás miatt, pont ezért nem is lett, mert ha bele akartak volna férni a 300w-ba akkor nem lett volna kakaó a kariban az órajel csökkentés és nyírbálás miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz |nsane #234 üzenetére

    "csak tudod aki GTX580-as vételén gondolkodik azt egyáltalán nemérdekli a konkurencia lépései grafikuskártya piacon" -Igen, őket hívják Nv Fanoknak! :DDD

    (#236)DeathAdder: Én sem azt írtam, hogy a TX580-at a 6990-el kell összehasonlítani, én csak azt írtam, hogy ha a 6970 kb egy szinten lesz a GTX580-al akkor olyan brutális lesz a 6990, hogy érdemes várni rá egy kicsit és lehet, hogy a GTX580 áráért meg mondjuk +25-35k-ért már tudna venni egy 6990-et.

    Amúgy valamilyen szinten a 580-at mégis a 6990-el kell összehasonlítani, mert az ATI(AMD)-nál a 6990 lesz a csúcs az NV-nél meg a GTX580, mindenki felejtse már el a GTX595-öt, ugyanez el lett játszva a GF100 esetében is, hogy majd jön a dual GF100 aztán szétalázza a világot, de nem lett belőlle semmi, úgyanúgy a dual GF110-ből sem lesz semmi, mert 300w körül fogyaszt egy chip akkor kettő chipel, hogy a jó fenébe tudnának beférni a 300w-ba, még a 450-500w-ba is nehezen menne.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz MPowerPH #269 üzenetére

    A 6990 tuti aranyárban lesz egy jó darabig, de bízom benne, hogy a 6950/70 jól sikerül(nagyjából) és mivel olcsóbb gyártani mint a GTX570/580-at így egy kicsit alávág az ATI az áraknak(persze ha van eszük és nem lesznek annyival gyorsabbak, hogy jogosan sokkal drágábban adják majd őket).

    (#270)Zso2: Mert sokan azt állítoták, hogy a GTX580-ban lesz vagy 700sp meg 512bit-es memvezérlő lesz meg stb..., erre lett az modva, hogy az kizárt, max egy teljes értékű GF100 ami egy kicsi ráncfelvarráson esik át és így is lett = GF110.
    De a fogyasztás nem sokat mérséklődöt így két gpu-s karit kiadni lehetetlen, "esetleg" akkor menne "talán" ha a GF110-as lapkát jól alul feszelnék a 2db SM tömböt letiltanának (448sp Gpu-ként) és a gpu órajelét is le vennék 500-550mhz körülre és lehet, hogy a memvezérlőn is nyírbálni kellene csak így már valszeg nem lenne elég erős a 6990 ellen, de viszont a gyártása ki..szott drága lenne.

    (#271)tome.jr: Amikor a GF100 kijött már akkor is ezeket a képeket mutogatták, hogy majd jön a dual GF100(azóta is jön), most meg megint ezt mutogatja mindenki, hogy nézzétek jön a dual GF110.
    Előbb nézz utánna, hogy milyen követelményeknek kellene megfelelnie a GTX595(dual GF110)-nek aztán írogas.

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz proci985 #273 üzenetére

    "sok mindenen lehet változtatni, de a fizikán nem" -Na erről van szó! :K

    Nem tudom hogyan képzelték páran, hogy egy 300w-ot fogyasztó gpu-ból rádobnak 2db-ot egy karira aztán ugyan úgy csak 300w-ot fog fogyasztani az adott kari(GTX595)?!

    Ha X=300 akkor nehogymár X+X is= 300

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz rumkola #276 üzenetére

    Jogos! :DD

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák