Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Scarletiel #81 üzenetére

    Erre én is gondoltam, de szerintem mégsem lenne akkora gond, mert ugyanúgy lenne több 4k élmény kategória, mint most a G-sync monitoroknál: „G-Sync compatible” és „G-Sync Ultimate”.

    Tehát lenne a felskálázott „paraszt” 4K ilyeneknek mint én, olcsóbb kártyákkal, illetve a „pcmasterrace” native 4K azoknak, akik úgyis meg tudják és meg is fogják venni a drágább kártyákat, mert neki a legjobb kell. A felskálázott 4K meg sosem lesz olyan, mint a natív 4K, szóval minőségbelileg és árbelileg is elkülönülne a 2 kategória.

    Ha így működne a DLSS és mondjuk a jövőbeli játékok fele támogatná, ráadásul te mint user szabadon használhatnád és beállíthatnád magadnak, hogy milyen felbontásra skálázzon, akkor én azt nagyon támogatnám. Sőt, tegyék bele az Nvidia Control Panelbe és ha a játékban nincs is, tudjam ráerőltetni a driveren keresztül, ha én éppen azt akarom használni. Na úgy látom ennél is az AMD megoldására érdemesebb várni, mert az Nvidia már megint inkább a dollárjeleket tartja szem előtt... :U

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák