Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz Fecogame #1 üzenetére

    :C
    Gratulálok! Nagyon jó blog, megtudtam belőle, hogy milyen barbár ember vagy, az érintőgombok a nevében is utal rá, ÉRINTENI! A szoftver valóban hajlamos a nagyobb fájlok, vagy programok használatakor a lassulásra, na ekkor szokta a profi tönkretenni az érintő panelt. Nyomta mint a süket, ezáltal tönkre is tette, pedig csak érinteni kell, és megvárni még végrehajtja a parancsot.
    "simkártya tartó része elromlott " Gondolom nem nézted meg, hogy kell belehelyezni és megerőltetted, gratula újból, a memóriakártya foglalatban van ez a funkció, ott kell elfordítani a microSD kártyát ha nem a gyári M2 rakod bele.
    "A szétszedéséhez T5-ös csavarhúzó kell, ami szint beszerezhetetlen" Gondolom mégis csak sikerült beszerezni, biztos szét is szedted kíváncsiságból, lehetséges, hogy pont ezért nem működik rendesen a kamera fedő? :F
    Ha nem így volna akkor elnézést kérek tőled.
    "Nagyjából első nekifutásra ennyi."
    Szerintem nem is kellene többet írni erről ilyen stílusban, ha belegondolsz, hogy az egész hozzászólásod rosszul van időzítve, a tapicskolós Android korszakban ki a fene akarna még ilyen telefont vásárolni? Jó biztos van egy-két ember, de azt meg csak elriasztod a vásárlástól, pedig nem is olyan rossz készülék, mint a rövid szösszenetedben lefestetted.
    Idézet tőled: "Hát igen, nekem sem véletlen van ez a telefon Bár vannak hibái, d emelyik telefonnak nincs?" forrás: [link]
    :R

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák