Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Grath #71 üzenetére

    Oké, hogy ez csak játék, de ez olyan, mintha gyerekeket kéne ölni. Ez ki a fenének szórakoztató?

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz antikomcsi #75 üzenetére

    Ezekkel mind tisztában vagyok. Lejárt lemezek. A kérdésem, hogy ezeket miért nem lehet megoldani egy átugorható animációban, miért a tényleges játszani való része? Ez kinek szórakoztató? Mert a szórakozás miatt játszunk. A kényes, nehéz téma maradhatna átvezető animációban vagy szövegesen alámondva.

    Lásd a CoD híres reptéres jelenete. Az is mehetett volna animációnak vagy szövegesen megemlítve. Mondjuk az animációban addig mehetett volna, míg odaértünk, aztán fekete kép és leírják/elmondják, mi történt a történet szerint és annak mi a következménye. Nem, ténylegesen ölni kellett a civileket. (Később átugorható lett.)
    Egyre igénytelenebb ez a szórakoztatási műfaj.

    A hozzászólásod második felére. De! Gyakorlatilag ezért hagytam abba kb 2 óra gameplay után a GTA4, GTA5, Mafia 3, a CoD BO 1 és 2 játékokat. Nekem túl élethűek már benne az emberek és hát nagyon hatásosan rémentek arra, hogy a bántalmazásuk is valóságos legyen. A Max Payne 3 még nem ilyen, esetlen kis béna emberke alakok vannak benne. Illetve ilyen a CS például, ott is világosan látszik, hogy csak valami emberformájú izék mászkálnak. Hál égnek!

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák