Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adammov

    csendes tag

    Hát én T-mobile Aranykártyás vagyok, de nekem a 0.facebook.com oldal után ugyanúgy vett le pénzt! -.- Bár ,csak 100Ft volt a kezdőlap és az adatlapom betöltése(szövegesen, azaz képek minden jóság nélkül) Úh erről ennyit!:D

    //////////////////////

    Felhívtam őket, hogy mondják meg ,hogy akkor ingyenes-e az ingyenes...
    Az ügyfélszolgálatos csaj mondta, hogy elvileg ez teljessen díjmentes, és nemkéne számláznia! Majd átkapcsolt a számlázás hibabejelentőjébe, ott meg az okos csaj mondta, hogy ez csak az oldal ingyenes belépését teszi lehetővé, az adatforgalmat pedig ugyanúgy generálja!.... Érdekes! :C .. akkor ennyierővel a sima facebook.hu-t is megnyithatom ahol képek vannak (az is ingyenes , azaz a belépés , mert ugyebár sose volt fizetős a facebook).
    Bár nemtudom hogy számlázza,de a kezdőlap megnyitása + a beléptető ablak volt ~100Ft... És az Opera csak pár kilobytnak látta, 10-20KB volt maxmium a kettő oldal!

    Erről jut még eszembe, hogy az Operával nyitottam meg egy oldalt, képek megjelnítése nélkül, mert csak a szöveg kelett(nem több oldal csak 1), és ezért levont 480Ft-ot... ha ezt tudom akkor előfizetek a Net 40re, ami 690FT!

    (netSTART szolgáltatásom van ahol 13Ft/10KB .... ez a 20Kb akkor sem lenne 100FT , főleg,hogy elvileg ingyen volt... Vagy lehet ,hogy nem megy nekem a matek?:D)
    Mindegy, nempénz a 100Ft, csak kicsit bosszant!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák