Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GumisPeter

    senior tag

    válasz #56573440 #59 üzenetére

    ...értem a célzást...:)

    Persze, vannak olyan modok, amiknék a pénz is befolyásoló tényező, de MEC gépe volt a téma, és ott a kézimunka a lényeg, a képzelőerő és a kitartás.
    Az én munkáim anyaghasználata sajnos nem enged meg "otthoni" megoldásokat, az üveget nem tudom vágni, csak vizzel lehet, az meg ugye annyi amennyi.. :(
    A fémeket is amit lehet lézerrel vágatom, tudom, több sokkal, de én az a fajta modder vagyok, aki nem elégszik meg csak a "szinte" tökéletessel.Én szeretem, ha olyan amit csinálok, ahogy azt elképzeltem....
    Jelenleg készülő gépem is sok professzionális megmunkálást igényel, de az egész terv, a kivitelezés, fejben kell összeálljon, ha ez megvan, jöhet a többi....és persze azért lesz sok kézi munka is benne, ami már nem pénz kérdése..lehetetlen nincs, csak tehetetlen!
    :)

    Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

  • GumisPeter

    senior tag

    válasz #56573440 #62 üzenetére

    blackrulz

    Mondatom végén ott van a :)
    ...mert ugye magamra is vehetem, mivel én is néhány folyamatot külső segítséggel oldottam meg.
    De nálam a felhasznált anyagok megmunkálását nem teszi lehetővé a házi barkács, ahogy ezt írtad is... :R
    Azzal tökéletesen egyetértek, hogy tőlünk okosabban politizáló és emiatt látványosan rothadó kapitalista országok modderei, olyan gépparkkal rendelkeznek garázs szinten, hogy az állam leesik.Az így dolgozó modderek elött MÉGIS le a kalappal...aki cnc-t és gyalut egyaránt tud használni, miután cad-del megtervezett mindent a-z-ig az számomra modder...

    De az, aki mindent legyártat, minden passzol a helyére, nem kell semmit módosítania, mert a gépek és más szorgos kezek megcsinálták helyette, azt én sem becsülöm.

    Akiket pedig nagyon tisztelek, azok a DCMM-en a 24 órás live modderek, 3*8 óra alatt kell a semmiből egyedit alkotniuk.
    Láttam és félelmetes mit tudnak összehozni azok a srácok!
    Erre én nem lennék képes, nekem több idő kell, a fejemben összeállt tervek köszönőviszonyban sincsenek a végleges eredménnyel...nálam elindul a folyamat és mindig jön valami újabb 5let, ami vagy beválik, vagy nem...ezért sokáig tart...

    ..és az orosz modderek elött is le a kalappal! :C

    [ Szerkesztve ]

    Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

Új hozzászólás Aktív témák