Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Szerintem a start és a select gombok nem tűntek el, csak nincsen rajtuk (jelenleg) felirat, de ott vannak egy kicsit feljebb és jobb-bal oldalon. A kijelző felső sarkainál.. hacsak az nem valami más. de nekem gomboknak tűnnek (lapos gomboknak, de funkciójának megfelelne).

    Egyébként anno szerintem mikor megjelent a PS kontrollere volt az egyik legkényelmesebb, az utóbbi időben már van nála kényelmesebb is. Ez szerintem nem lehet rossz, az "egyesebb" széle helyett van egy "gömbölydedebb" valószínűleg kézbe jobban illeszkedő vezérlő. Szerintem kényelmes lehet, bár ez csak megfogás után derülne ki.

    #5 Színe alapján azt mondanám, hogy "gumi" festék szerű borítása van.. mivel prototípus, lehet, hogy ott lejött egy darabon a nagy játék hevében.. :)
    Ilyen minőségű kép szerintem nem lehet fotóboltos ... nem létezik szerintem ilyen "profi" aki ennyi részletre tudna ügyelni, vagy volna rá ideje..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz fatallerror #9 üzenetére

    Valami pici módosítás talán lehetett, de mintha csak pár maszat nyomot látnék.. a zoom egyértelműen a képen a szürke dobozra esett így az az éles, de a másik se úgy nem éles mit amit elmostak.. ami van sok a képen az a zaj ami valószínű legjavában a tömörítési hiba.. de a kontroller és minden ugyan abban a "bemozdulásban" szenved.
    Itt nekem részben úgy tűnik az általam említett gomb alatti felirat lett "elkenve", hogy kevésbé tűnjön fel a másik oldal "hiánya" .. de ha valaki ennyire "profi" is volna miért csinálna akkora tükröződéses bakit a kontrollerrel túloldalára (hacsak nem direkt).

    Inkább ilyen legyen mint egy vitára hasonló kontroller.. a design és a kényelem nagyon nem mindig egyforma.. anno a Gamecube kontrollere de az eredeti Xbox-é is "divatos" volt (vagy azt próbált lenni) valamilyen szinten, de szerintem baromi kényelmetlenek voltak. Inkább legyen ronda és elavult, de kényelmes. (én vagyok az akit nem érdekel, hogy milyen színű a nyák a számítógépem alaplapján vagy hogy néz ki a vga hűtése, csak legyen jó. A funkcionalitás híve vagyok mondhatni, a design sokadlagos számomra)

    Egyébként ez a kinézet eléggé átgondoltnak tűnne nekem.

    #12
    Egyébként a módosításra.. lehet, hogy "koszt" távolított el, hogy ne legyen rajta annyi újnyom, vagy rossz festék miatt tapadt rá a por és szösz (hisz részben le is jöhetett róla).
    Az a nagy doboz meg simán lehet egy fejlesztői verziós PS4 .. azok általában nem szoktak túl designos házban lenni. Csak egy egyszerű 80évekbeliszerű dobozban (nincs is azzal semmi baj).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz nagy.laurent #19 üzenetére

    Én csak azt nem értem, hogy miért is kéne egy totálisan más koncepciót kidolgozni akkor ha valami bevált és némi finomítás is elég volna?
    Miért kéne mindig mindent a feje tetejére forgatni és az alapoktól indulni ha az nem volna indokolt.

    Persze van egy válaszom ami úgy hangzik: "izgalom" ... de én a magam részéről jobban szeretem a kiszámíthatóságot és folyamatosságot.. Akár ennél csak a kontroller esetében is.

    Egyébként simán eltudom képzelni, hogy nem fake a koncepció még ha a képhez hozzá is van nyúlva, de semmi kép se jelentősen, ha igen akkor az a pár hibát simán ellehet tüntetni (még én is eltudnám).
    Persze lehet ez csak egy kísérleti kinézet volt, és a végleges máshogy néz ki majd teljesen (vagy csak kicsit).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz nagy.laurent #21 üzenetére

    Legyen piros, vagy neon-zöld, esetleg ciánkék? Vagy miben mennek a Nokia modellek mostanság? :DDD

    Gondolom a lekerekített formavilág a "zavaró" .. hát legalább nem szúr .. hacsak rá nem fekszel ;)

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák