Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Szerintem a start és a select gombok nem tűntek el, csak nincsen rajtuk (jelenleg) felirat, de ott vannak egy kicsit feljebb és jobb-bal oldalon. A kijelző felső sarkainál.. hacsak az nem valami más. de nekem gomboknak tűnnek (lapos gomboknak, de funkciójának megfelelne).

Egyébként anno szerintem mikor megjelent a PS kontrollere volt az egyik legkényelmesebb, az utóbbi időben már van nála kényelmesebb is. Ez szerintem nem lehet rossz, az "egyesebb" széle helyett van egy "gömbölydedebb" valószínűleg kézbe jobban illeszkedő vezérlő. Szerintem kényelmes lehet, bár ez csak megfogás után derülne ki.

#5 Színe alapján azt mondanám, hogy "gumi" festék szerű borítása van.. mivel prototípus, lehet, hogy ott lejött egy darabon a nagy játék hevében.. :)
    Ilyen minőségű kép szerintem nem lehet fotóboltos ... nem létezik szerintem ilyen "profi" aki ennyi részletre tudna ügyelni, vagy volna rá ideje..

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Xeon 2678v3; Rx470; 32GB; 240GB; 2Tb + 3x1TB || Huawei Mate 20 X 5G

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés