Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    Jó cucc, én is azt hittem, hogy valami ordenáré drága hájtek kütyü lesz, de ez annyira még belépő szint sem, ha csak az árát nézzük. Persze, ha esetleg minőségben nagyot alakít, akkor oké, ha viszont nem, akkor ez egy sima, átlagos fejes, átlagos áron. A Grado-t ismerve valószínűleg az előbbi eshetőségre lehet felkészülni inkább, csak mondjuk nem a 2000 forintos tesco mp3 lejátszó mellé adott füles után kell ezt kipróbálni... :)

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz priti #55 üzenetére

    Én jól elvagyok a feliratos filmekkel, engem az zavar, hogy mondjuk én értem, mit mondanak, ha angol a nyelv, csak ha nem egyedül nézem, akkor kell a felirat, és sokszor nem az van fordítva, amit a színész mond.
    Amúgy nem tudom, honnan vannak Nálad ezek a fél másodperces 3 soros feliratok. Amiket eddig írtál, abból az jött le, hogy Nálad kötött ki az összes selejt hangsávos, bénán feliratozott és/vagy rosszul szinkronizált film.
    Nálam kb. minden 100 filmből egy van, amit élvezhetetlennek ítélek ilyen okok miatt, az meg 1%. Na azért nem fogom kidobni a hifit. Ha meg tartom annyira jónak a filmet, hogy érdemes megnézni, és a család is tudja élvezni, kijavítom a feliratozást, az időzítést, meg a fordítást, ha kell. Nálunk sem divat szinkronos filmet nézni, hiába elérhető a magyar, a feleségem csak eredeti nyelven hajlandó megnézni, felirattal.

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák