Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matteo_szg

    őstag

    válasz flashpointer #1 üzenetére

    10 db i7-5960X beszerzéséhez és próbálgatásához nem a megfelelő országban vagyunk, sajnos.

    jupiiii

  • Achill3uS

    veterán

    válasz flashpointer #1 üzenetére

    de többnyire igen.
    én pl rendszerint szoktam más tuningerek által leválogatott alkatrészeket venni külföldről.
    ezzel elsősorban 2 probléma van. nincs rá garancia, így ha elhalálozik valamilyen okból, a garanciázás vagy nagyon nehéz vagy egyáltalán nem megoldható. valamint a jelenlegi csodás deviza árfolyamokkal sokkal drágább kintről megvenni ezeket az alkatrészeket, amik sokszor egyébként is drágábban kerülnek eladásra mint a boltbol kihozva, mivel már teszteltek és jobbak az átlagnál. magyarul 3-400 ezret bekockáztatni saját pénzből még ha kapsz mellé 1 milla értékü hw-t tesztre sem kis összeg senkinek sem. énis ezért vettem itthon random cpu-t (nekem max 5820k fért bele), csak szerencsém volt vele. következő felmerülő kérdés, a kinek adod el itthon kategória. és oké, az ember belekalkulálja, hogy nem olcsó egyik hobbi sem, de azért senki sem szereti az ablakon kidobálni a pénzt. persze minden viszonyítás kérdése. valoszinüleg az autó tuningosok röhögnének a mi kiadásainkon.

    ja igen, grat jonesnek itt is, a vga-k szépen mentek, igazi unikum ebből 4db világviszonylatban is, kár, hogy visszafogta őket a cpu ahogyan már az extrém topicban kifejtettem :R

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák