Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72688384

    törölt tag

    válasz Chaser #47 üzenetére

    kicsit félreérthető volt az előző komment vége, egyérszt én most csak a magyar piacról beszéltem és a magyar webshopokról illetve a hardverapróról.
    a webshopok kurvagázak, főleg az ipon ahol csak b2b van a kártyákra nehogy visszavigyék nekik, szánalmas. az aprón meg az a gáz h van 2 tucat moderátor aki semmit sem csinál azon kivül h vegzálja azokat akik felszólalnak amiért ők nem csinálnak semmit.
    nézz körül a hirdetések között, teljes káosz, összevissza árak, összevissza kategóriák. csak azt nem értem h minek jelentkezik valaki modnek ha telibeszarja.

    a videókártyákkal kapcsolatban meg: szerintem simán törölni kéne a scalpolós hirdetéseket. most ha megnézem kb 3db olyan hirdetés van ami nem scalper hanem a) kártyát akar venni, b) amint tudott vett egy új kártyát és most próbálja erősebbre cserélni/eladni a mostanit de nem felárral.

    egyébként én nem arról beszélek h tilcsukbe hanem csak arról h ebben a speciális helyzetben a pofátlan scalpolós vga és cpu hirdetéseket nem kéne eltürni és kész. ha egy csaj a szüzességét árulná az vajon hány másodperc múlva kerülne törlésre? pedig nem illegális és mégsem lehet.
    ha pedig nem türnék el és azonnal törlésre kerülnének ezek akkor nem is tudnák itt eladni és a meglevő kártyáikat kénytelenek lennének feltenni annyiért amennyiért megvették h ne rohadjon rájuk és utána már nem vennének újabbakat.

    nvidia valóban telibeszarja, amdnek meg simán csak nincs kapacitása, de ismétlem, én nem a glóbális dologról beszéltem hanem arról ami itthon van. ha már eleve kevés kártya jut el ide akkor legalább arra törekedhetnének hogy normálisan oszoljon el a készlet. webshopoknak mindegy, úgyis elmegy az összes, a saját PR-jukat javitanák azzal ha a halandók kedvében próbálnának járni de ugye ehhez hülye az összes h végiggondolja.

    btw külföldön továbbra is ilyen 1000-1100 euróért mennek a 6800xt-k és készlet is van belőlük ami legrosszabb esetben is 400 ezer és nem 600-700 ezer mint itthon. szóval ez csak a gusztustalan magyar piac sajátja.

    szerk: nvidia tegnapi PR akciója hogy felezik a kriptó bányászási képességét a kártyjáiknak meg utter bullshit. a bányászok ismán visszarakják az egyik előző biost vagy eleve nem is érinti őket a driver mert nem azt használják. nvidia ezzel most csak azt éri el hogy akinek van egy csúcs kártyája amivel főként játszik ÉS mondjuk éjjel szeretne vele bányásztatni, az most már nem fog tudni rendesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák