Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lujó55

    őstag

    válasz banhammer #4 üzenetére

    ... és szerintem totál kényelmetlen. :W
    Magyarázom, hogy ne csak üres duma legyen: egy egérnyi felületen kell úgy operálnod, mint egy sima touchpanelen. El tudod ezeket a csúszkáló műveleteket végezni behajlított ujjakkal? Miért nem csinál már végre valaki egy normális méretű külső touchpanelt? Mondjuk egy mousepad méretűt? Én tutira beruháznék egy olyanra. :K

  • MaUser

    addikt

    válasz banhammer #23 üzenetére

    Azért ne ájuljunk el az SSD-től. Nekem jól belőtt SuperFetch-es Samu F3-at váltott 4GB ram mellett az asztaliban egy Vertex 2, de nem raktam le tőle a hajam, pedig még a win7/64-et is újraraktam a jó szektoreltolás miatt. Gyorsabb lett a boot, de kb. ennyi. Böngészés sebességén pl. többet dobott az FF->Chrome váltás, vagy levelezésnél az indexelés normális fellövése, amit a win7 anno alapból valami miatt nem csinált meg.

    Notinál tényleg egy áldás volt a T400-ba a 2.5"-os WD helyett, de asztaliba erősen véleményes. Ha van rá pénze az embernek, vegye, de semmi extra. (Hangsúlyozom egy jól belőtt rendszer esetén, tehát ahol nem azon sír VérPistike, hogy a ma letöltött PS-re várni kell indulásnál, mert még nem került be a SuperFetch látókörébe.) Normálisan belőtt HDD mellett is ugyanúgy késlekedés nélkül indult minden gyakran használt app. WLPG volt váltás előtt is a képnézegetőm, pedig az elég lassan indul alapból, aztán mikor a SuperFetch észreveszi már nincs érdemi különbség az akkori és a mostani SSD-s indulás között.

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák