Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feka86

    újonc

    válasz Abu85 #426 üzenetére

    Ezt akkor nem nagyon reklámozták. Igaz csak éppen átolvastam a BF4 hivatalos oldalán az elvárásokat, de ott nem láttam közötte a 2g ramot :(( Akkor megint várnom kell a következő javításra, hátha elég lesz hozza az 1g is :) .A procihasználathoz visszatérve, a grafikát lowra csökkentve már nem hoz semmi változást a mantle. Ugyan azt hozza min directx-en átlag 85% használ (asztalra visszalépve feladatkezelőben nézve, oprendszer win 8). Igaz így nállam fps-ben lett "átlag" 5 fps-el több, csak az a k..va lagg :O
    Köszi a válaszotokat miresz, Abu85 :C

    [ Szerkesztve ]

  • siriq

    őstag

    válasz Abu85 #426 üzenetére

    Ami ugy mond a "szerzodesben nincsen reklamozva az mar nem igaz". Hibas megkozelites. Irjak le mire szamithat az ember bizonyos helyzetekben en mint ember aki hasznalja a programot. Ha ez nem teljesul , szimplan felrevezettek Ennyire egyszeru, nem kell pontos eredmeny. Viszont mint ember en tudni szeretnem mire kepes igy a jatek. A nem megfelelo tajekoztatas nem mentesit azfelol, hogy megfeleloen informaljam az embereket, akik hasznaljak. Jogi uton , amit nem ismernek el a cegek lehetne kovetelesem ellenuk.

    Erre reagalnal: elfogadom a felhasznalasi "szerzodest". Nos nekem hatalmamban all nem elfogadni vagy elfogadni. Hamis informaciok alapjan viszont mar mas teret nyer az ertelemezes. (ala probaljak az EA-t es az AMD-t perelni)

    Egyszeru pelda az AMD-vel: Nem leirta hanem ugy mond "ki irta az elszamolasbol". Erdekes modon sem errol sem hasonlo hirrol nem kapunk infot. Azon sem lepodok meg, hogy az nv szokasos penzugyi eredmenyeirol nem irtatotk. Mondanad most: nem a mi teruletunk. Nos a cafe resz nem is foglalkozott vele. Ha mint egy hazigazda vagy, felruhazva "jogokkal", akkor miert nem szoltal az illetekeseknek? Van mas dolgod? Elfoglalt vagy? Hiszen csak egy telefonhivast vagy annyit sem kellt volna csinalnia az embernek(skype uzenet stb.). (ha akarja)

    A felhasznalasi szovegere: Felhasználó az Üzemeltetővel szemben anyagi követelést nem támaszthat. En nem felhasznalo vagyok hanem ember. Ahogyan a tobbiek az oldalon. Ez oda vissza igaz.

    A Felhasználó a Felhasználói Fiók regisztrálásával és használatával elismeri, hogy az ÁSZF-et megismerte, megértette és vállalja, hogy azt betartja.
    Ismetelem, nem felhasznalo vagyok, hanem ember.

    MInt ember nem fogadom el azt ami nem ram vonatkozik. Ez sehol nincs kiemelve, ha ki is lenne mar nem lenne latogato.
    Mint szabad ember (nem mint felhsznalo), ennek hangot is adok.

    Prs has been made.

    Egybemásoltam a hsz-eid.

    [ Módosította: ollie ]

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Új hozzászólás Aktív témák