Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz SLYM #46 üzenetére

    Van egy pont (kb 5-10 év masszív ivás után) amikor már nem te hozod a döntéseket, hanem az alkohol.

    12 éve járok ugyanabba a sörözőbe (ha be kell segíteni, dolgozom is a pultban időnként), tippelhetsz, hogy ennyi idő alatt hány embert láttam lezülleni ott. Megannyi ésszerűtlen döntés, meggondolatlan szó, korán felemelt ököl és hány állati szintre süllyedt ember. Egy ponton túl már nincs visszaút. Bejön az ember, kér egy sört, meg egy jégert, jófej, vidám, röhögünk, sztorizunk, telik az idő 6 sör, 6 jéger, 10 sör, 10 jéger és át is alakult egy kezelhetetlen öntörvényű, gusztustalan szörnyeteggé. Egy kézigránát. Izzik körülötte a levegő. Ha csúnyán nézel rá, robban. Ha rosszat szólsz, robban. Ha úgy mész el mellette, hogy véletlenül hozzáérsz, robban. Ha nem fogadod el az italt amire meg akar hívni, robban. Az ital mindenkit tönkretesz. Az egyik legjobb gyerekkori barátom napjai jégertől - jégerig tartanak. 31 éves. 10 év múlva 41 éves és húsz éve lesz alkoholista. Egy nagyon jó és tehetséges gyerekről beszélek, akit nagyon szerettem. Most már nem tudunk miről beszélgetni.

    Én csak nagyon ritkán iszom. Rövidet csak a születésnapomon. Max két whiskey-t. Drogot egy grammot sem!

    Miért járok a kedvenc sörözőmbe? Mert a többség nem ilyen. Jó a zene, jó a társaság, szeretnek és szeretem őket. ...ja és mutathatok nekik egy másik verziót. Ugyan úgy tudok egész este bulizni egy csepp alkohol nélkül mint ők.

    esztilány: Átérzem a történeted. Ha ki akarsz törni ebből a helyzetből, ki is fogsz! Ha átvészeled ezeket a nehéz éveket, mindenkinél erősebb leszel! Nem lesz olyan dolog ami megrendíthet! Erősítsd meg a tested úszással, sporttal és erősitsd meg a lelked azzal a szeretettel amit a párodtól, barátaidtól, tanáraidtól, tesódtól, anyudtól kapsz. Úgy nézz apád szemébe, hogy elpusztíthatatlan vagy!

    bmx powa: Vigyázz erre a nagyszerű lányra !!!

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz SLYM #46 üzenetére

    ''nekem már az is érdekes, hogy részegen az emberek mitől agresszívek? ''

    ésha marihuánázol akkor mitöl leszel vidám vagy ....?


    Ez olyan hülye kérdésre hülye válasz, rengeteg embert ismerek akik ha isznak agresszivebbek lesznek, többek közt ide tartozok én is. Sött elnem hiszed még ezen felül is van atása....

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák