Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz duni84 #3179 üzenetére

    Én azt nem értem, hogy az emberek ami megy a TV-be, meg a Facebookon feltétel nékül benyelik. Arra veszik a fáradtságot, és az idejüket, hogy pánikoljanak, és károgjanak, de hogy a google-ba beírjanak 2 szót, arra már nem képesek. Aki egy kicsit is utánanézne ennek a vírusnak, meg az egész szituációnak, az láthatná azonnal majdnem a teljes képet a dologról. Bátyám most is lent van a Letenyei határon, tegnap is onnan adtak élőt az M1-nek. Operatőr. De ő is... atya isten. Maszk, meg minden. Modom neki te állat! Akkor kell neked is maszk, ha te krákogsz! Ez a szar ami a szád előtt van, azt hiszed megvéd? :D Ugyanis kizárólag a komolyabb, műtéteknél használt maszk képes erre, és az is 95%-os. Az sem atombiztos.
    Egy vírusnál, akármilyen is, elég ha hozzányúlsz egy korláthoz, ahol 1 napja pont tüsszentett egy fertőzött, azt csók. Szóval mondtam neki is, nyugodtan beöltözhet sugáruhába is. :D
    Nekem olaszok a rokonaim, kérdeztemn mi van, visszakérdeztek mi lenne? Dolgoznak... :D
    Pedig nincsenek messze onnan. Persze, emberek haltak meg, komolyan kell venni, de ez kb olyan, mint amikor csúnyán elvágod a kezed, és ha nem csinálod a feszkót, akkor gyorsan bekötös, próbálod a vérzést csillapítani, és mérlegeled, hogy mentőt hívsz, vagy inkább gyorsabb ha kocsiba be egy sofőrrel, és úgy mentek. Nem pánikolva. Vagy az amikor sikítva, összevérezve a fél lakást, rohangálsz össze-vissza, azt elájulsz... :D
    De mondok jobbat! Tegnap este telefonáltak ismerősök pont egy érintett területről, ott telelnek. Köhögnek, de szerintük a hideg italtól van, mert annyira meleg van, és jeges italtól fáj a torkuk... :D A lényeg, hogy ellenőrzik őket, és dupla lázcsillapítót vettek be az ellenőrzés előtt 1 órával, hogy még véletlenül se jelezzen valami műszer. Azért ez baszott nagy felelőtlenség. Szerintem... Mondtam nekik, és ha esetleg valóban elkapták, és behozzák ide, és a szeretteiket is megfertőzik, és elterjed miattuk, akkor? Ők ott nem maradnak, stb...
    Szóval ezt itt a nagy baj, ami az emberek fejében van, nem a vírus!!!

Új hozzászólás Aktív témák