• Ferenc9912 és szmolcsi értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    Ferenc9912 negatív értékelést adott szmolcsi számára:

    Sajnálom h ilyen emberek élnek a földön, és ez nem bosszunegativ hanem érthetetlen hogy megigerem neki elsőre hogy ha nemtetszik neki, semmi baj visszaveszem... De a gép le volt fotózva minden irányból... minden látszott... hát bocsánat h a kényelmesebb utat választottam mint postára menni és sorban állni és glsel küldtem odafelé ezért be is szalltam a postakoltsegbe 1000ft al és visszafelé is automataba kértem és mondtam azt is fizetem 1000ftig és ha visszajott a laptop megnezem működik e és ha igen vissza utalom neki a vetelarat. Ez a általa negatív és hosszú levele amiben nem sok igazság van őt jellemzi, alkudozo fukar kicsinyes, aki neki hisz és nem hiszi el amit írtam h azonnal visszavasaroltam volna, elkuldom szívesen a kettőnk közt lévő levelezést, amiből kiderult h kinek van igaza. A tömör lényeg hogy egyből visszavasaroltam volna megsem akarta visszakuldeni, aztán mikor szerinte 3nap eltűntesem után, mert pont hétvége volt, és nem foglalkoztam vele...mondtam hogy apukám beugrik érte, de érdekes ő hirtelen tovabbadta, nem hinném h ez tortent. Én a biztosra mentem volna ha valóban mukodik, nem piszkalt bele, semmibe nem került volna neki és visszakapta volna a pénzét, de valamiert nem akarta a személyes átvételt sem, ami soha nem fog kiderulni miért!

    szmolcsi negatív értékelést adott Ferenc9912 számára:

    Egyszerű a történet , eladó hirdetett egy lapost , ami tökéletes állapotban van csak egy alsó takaró hiányzik , azt pótolva tökéletes gép lesz belőle !! Érezhetem volna hogy valami nem kerek mikor kijelentette ő nem megy postára csak és kizárólag jófogás háztól-házig . A gép megérkezett , pár apró hibával :

    - alsó kaszni törött , több ponton pillanat ragasztóval javítgatva
    - fedlap átmenő csavarral rögzítve / zsanér hiba miatt , típus betegség /
    - alaplapon a dedikált nvidia vga tiltva , engedélyezve az alaplap fagy

    Ezt jeleztem az eladónak , aki ki jelentette ő nem ért hozzá de szerinte ez így használható , mondom nem kérem a gépet , erre ő nem fog előre utalni senkinek meg én csaló számtek boltos vagyok kibeleztem a gépet és stb...stb... , küldjem vissza és ha okés akkor fizet , postát nem az én saram oda-vissza , hogy ő hazudik a termék állapotáról az nem gond . Ezt még tetézte ilyen ajánlatokkal hogy ha nem kell akkor az alsó takaróval küldjem vissza mert nekem úgysincs rá szükségem /ingyen/ , jah és megkérdezett egy rendőrt aki azt tanácsolta semmi esetre nem utaljon előre , végül is mindenki magából indul ki , én előre fizettem !!! Kérdésemre hogy azt közölte-e a rendőrrel hogy átvert és valótlant állított a gép állapotáról mai napig nem kaptam választ . 3-nap eltűnés útán jött egy új ötlet hogy a fater majd eljön érte , csütörtök óta vártam hogy böfögjön valamit , szombaton egy ismerősöm megvette a gépet mert pont volt egy típus azonos de kijelző törött darabja így csak a felét buktam el a vételárnak , senkinek nem ajánlom az "úriembert" főleg a postai úton való vásárlást , ezt még tetézte pár elszólással hogy ők senkitől nem vesznek vissza semmit meg őt is átverték már és nem lett belőle semmi és a gépet tákoltam és elbasztam ezért nem tudom vissza adni stb..stb... alsó takaró pótás 3db csavar , meg sem kell bontani a gépet , de én nem értek hozzá !!!
    Hirdetés azonnal eltüntetve ezt még tetézte egy ilyen beszólással hogy ő nem fél ezért engedélyezte az értékelést / azt én kértem a modiktól / igazi szava hihető fiatalember /Andersen elbújhatna/ !! 02,05-én hallottam felőle utoljára azóta semmi , meguntam ezt a vakarózást !!
    Lényegtelen , senkinek nem ajánlom és Negatív !!!

Hirdetés

Aktív témák

  • Értékelésed pontosan megmutatja milyen ember vagy , átvered a másikat végig hazudgálsz és negatívot adsz a vevőnek , biztos büdös volt a pénz , mert téged anyagi kár nem ért de ez soha nem fog az agyadig eljutni , milyen beszélgetést akarsz elküldeni hogy egyfolytában csak azt hajtogatod nem tudok semmilyen hibáról meg a haverom telepítette utána az apám stb...stb... csavarok megfestve hogy ne látszódjon a tákolás + egy krumplival fotózva , egy szó van erre , szánalmas és csaló !!!
    [link] jah jó állapotban meg mindene működik !!!

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

  • Ferenc9912

    friss újonc

    válasz szmolcsi #1 üzenetére

    Szánalmas az akinek megirjak h visszafizetik az árát és nincs vele gondja többé, hülyeségeket ír és general, mindenfelet kitalált, nem hajtogattam semmit és a képek jó minőségüek voltak, minden látszott, szemüveget ha apukám felveszi akkor jól lát vele, egyébként ő telepítette ezért is akart ő elmenni, és mikor személyesen elment volna érte édesapám saját koltsegere kitalalja h hirtelen tovabadta... Ne menjünk érte.... csaló az aki mondja hiszen többször is meg lett ígérve hogy vissza lesz vásárolva mert nem felel meg önnek, de mikor sor kerülhetett volna rá nem élt vel se postai úton se személyesen. :W köszi a meg nem erdemelt negatívot :C

  • Meg nem érdemelt negatív ???? ki is hazudott a termék állapotáról ??? csütörtök reggel írtam te hétfőn voltál hajlandó úgy válaszolni hogy felmászol az oldalra minden nap /látom baszki/, nem gondolod elég már a félre dumából , fel ajánlottam vissza küldöm és az alsó takarót is megkapod ingyen ha utalsz mi is volt a válasz ??? te senkinek meg én átverlek mondtam mindenki magából indul ki , neked a tiltott dedikált vga hibás alaplap se hibás miről is beszélünk , utolsó levélben is ott van kérdezd meg mivel kompenzálhatlak ??? ötödikétől megint büdös volt a válasz mi , ma jelentél meg 12-van ember , és csodálkozol , meg mondtam néz bohócnak a haverjaid és a jófogáson a helyed !!

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

  • Ferenc9912

    friss újonc

    válasz szmolcsi #3 üzenetére

    Nagyon felrebeszelsz, és ugyanazt mondod mindig, kapcsolódjon ki menjen el moziba vagy igyál meg egy sört... 5000ft ért ajánlotta fel azt a műanyag darabot, 🙂 milyen ingyen! és a többi dolog is hazugsag pont ezt játszottad mikor írtam te visszairtal valami nem lenyegtetorot, azaz te nem is akartad visszakuldeni mint utólag kiderult, nem értem mit haborogsz és irkalsz hulyedegeket ebbol lett elegem a levelezeskor is és hétvégén nem írtam, miért kelett volna hiszen megirtam hogy küldj nevet és adj szamlaszamot te egyszer sem mondtad hogy rendben. Nem adtál számlaszamot! Ne írj kérlek többet s felejts el minket! Erre kértelek már levelezesunkben is tehat keress magadnak valami más szórakozás, mint a gépben üldögélve masokon vezeted le a unalmas hazug iromanyokat, sajnálom h nem értetted meg ha visszaküldod visszakapod a 29ezer forintodat. Az se felelt meg ha személyesen lemegyunk és tisztázzuk, azt kellett volna mondanunk hozd vissza te mutasd meg mi a hiba és ha működik visszaadjuk a penzed. Most ezt Apum mondja ne írj többet és felejtsd el a fiamat! Mindent megtettunk hogy tisztázzuk és visszaadjuk a pénzed. Komolyra ne írj többé. :W

  • válasz Ferenc9912 #4 üzenetére

    Te agyas ott van feketén fehéren a levelezésünkben hogy ha utalsz megkapod az alsó takarót ingyen a gépedhez , nem tudsz olvasni bazzeg 23-évesen , bemásoljam ??? fejezd már be a hazudozást mit gondolsz 390.- adásvétel után majd te fogsz engem falhoz állítani , annyira verted magad hogy nem merlek felhívni telefonon sem , egyszer nem vetted fel , se számmal se nélküle , egy percig nem is akartátok ezt megoldani , egy volt a lényeg a pénz a zsebben oszt cső megírtam kispajtás ez nem a jófogás , ott van szépen időrendben a levelezésünk látható és még ezt is meg akarod hazudtolni , semmit az ég világon nem tettél az ügy rendezésre , csak annyit küldjem el oszt majd utaltok , pontosan tudja mindenki mi lett volna se gép se pénz !!! Hol is kérted hogy ne írjak többet mutasd már meg a levelezésünkben ??? jah hát sehol természetesen úcsó levél az enyém ötödikén se válasz se semmi , erről is ennyit /és én hazudgálok/ !!! És ott van a szabályzatban negatívot akkor adj ha anyagi kár ért , mivel is lettél megkárosítva ??? :F

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

  • Ferenc9912

    friss újonc

    válasz szmolcsi #5 üzenetére

    Nagyon csurod csavarod, neked politikusnak kellene lenned itt írtad kimasoltam :--Sőt ha kell az alját is felajánlom egy ötösért ha kell neked , én már nem fogok ezzel foglalkozni !!-- :R tehát megint ki hazudik? Na figyeljen ide utoljára tömören leirom mi történt:vettél egy lapost ahogy te hivod elég sokat ülhetsz gép előtt, na mindegy, neked nem tetszett, mondtam semmi baj visszavasarolom, de előbb ranezek mit veszek vissza mert gondolom te se úgy intézed a garis dolgaid hogy előre kifizeted azt amit még meg sem néztél. Te berezeltel h nem kapod meg a pénzt, ha atvetes lett volna akkor el se küldöm neked a laptopot csak nehezeket rakok a csomagba nem? Akkor jött az hogy lemegy apukám és megnezni, mivel ő készítette a fotókat a p30 pro telojan minden egyes csavar es repedés és legyszar latszik gondolta ha működik úgy mint elkuldtuk visszaveszi. Amugy a hirdetésben nem is szerepelt Nvidia vga csak Intel, az meg tökéletesen működött. A lényeg hogy te nem akartad személyes találkozót inkább azt mondtad h eladtad másnak. Ezekutan semmit nem tehetünk, mert csak pénz akkor jár vissza ha a neked nem megfelelő jól működő laptopot visszaszolgaltattad volna. Amit semmilyen formában nem állt módodban megtenni. Így jártál. És gazdagabbak lettünk 1-1 negatív al. De ismerve téged ki fogod toroltetni az adminokkal, mert te így szoktad. Amugy sokra vagy azzal a majdnem 400 pozitívoddal, de apukamnak ketszerannyi van 🙂 én arra vagyok büszke...de ha megtudja hogy adott nekem negatívot, nem fog örülni mint annak sem őrült mikor egyszer nem szín ötössel zártam a felevet. :R

  • válasz Ferenc9912 #6 üzenetére

    [link] Na akkor ki is hazudik ??? Mondtam meg kell tanulni olvasni te szín ötös , sőt az is ott van a levelezésünkben , sorolom időrendben hátha úgy könnyebb lesz emlékezni:

    - beszámításból van a laptop nem értek hozzá
    - nincs benne nvidia vga
    - jah 2 vga-val szerelték de nincs letiltva
    - lehet le van de attól használható
    - nekem is feltűnt a festett csavarok de nem tudtam hova tenni
    - haverom telepítette
    - apám telepítette

    01,27-én csütörtökön reggel írtam neked te 31-én hétfőn válaszoltál , és jöttél azzal hogy elmásztok érte , azt gondolom a gépet kifizettem tisztességgel de átvertél vele , eladtam mert nem 32-ezret akartam bukni rajta így is sikerült 17-et , magyarul kár ért és ez csak a te sunyiságod és mellé dumád miatt van , nem vagy csecsemő pontosan fel tudod mérni egy adott készülék műszaki állapotát , és a híres fotókón semmi nem látszott lehet neked p2000-ed is , ha annyi pirosa volna faterodnak akkor gondolom gerince is lenne , és rögtön átvette volna az egész üzlet lebonyolítását , de valahogy nem halottam felőle !!! És elmesélem neked kérdez meg egy szakszervizt ha a dedikált vga hibás egy laposban de az intel megy az a gép alaplaphibás / igaz még használható ideig-óráig / de ezt a tényt egy korrekt és becsületes eladó megemlíti , valahogy a te hirdetésedben ez nem látható , jobb vagy mint Andrersen mese írónak kellene elmenned , még semmi nincs veszve hajra !!! :C Milyen intenzív vagy csak amikor rendezni kellet volna az ügyünket tudtál felszívódni napokra !! És figyi már én nem előre fizettem a gépért megnézhettem ellenőrizhetem ??? azt a roncshalmazt amit te laptopnak hirdettél te személyesen soha az életbe nem tudtad volna eladni , mesemondó kispajtás !!! Jó dolog hogy büszke vagy a faterra kár hogy a fia meg csaló !! :C

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

  • Ferenc9912

    friss újonc

    válasz szmolcsi #7 üzenetére

    Sajnálom nem olvastam amit írt... mostantól, viszlat, soha viszlát, nem véletlen tiltottam le önt, mert untam a hulyesegeit. Erre most itt írogat. Állandóan mellébeszélés van ön részéről, a lényeg az volt hogy megvetted de nem szeretted volna megtartani, rendben visszavettuk volna, de nem adta vissza és az sem jó hogy elnegyunk érte. Az összes többi h mi van vagy mi volt vele teljesen lényegtelen, Önnel komoly gondok vannak kezeltesse magát orvossal. Ámen

  • válasz Ferenc9912 #8 üzenetére

    Neked se ártana mert aki így hazudgál már 23-évesen mi lesz később , jól beégeted magad csak látod maradtál volna csendben , a bosszú negatívval meg csak tetézted , de a gyerekes viselkedésedet megmagyarázza a korod !! Béke :P

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Aktív témák