Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz SylverR #51 üzenetére

    most meg fogod kapni hogy béna vagy, jó a kontroller, meg kell tanulni. De csak a szájuk nagy, meg nem próbálnának kontrollerrel egy billentyűzet egeres fps/rts multiba belépni hogy megmutassák milyen jó is a kontroller, (de autósba sem), mert tudják jól hogy a kontroller erre is alkalmatlan, de az ellenkezőjét mondják mert beismerni nehéz. Nem tudom miért nem lehet megérteni, hogy kontroller csak autós/ugribugri játékokra használható igazán (de nem jobb ott sem mint egy bill+egér), viszont másra alkalmatlan, még akkor is ha úgy alakítják a játékot hogy úgy ahogy működjön(lassú ellenfelek, akik időt hagynak hogy rászenvedjed az analóg karral a célkeresztet). Akkor is olyan feelingje marad mint amikor mr bean a kocsi tetejéről a fotelből seprűnyéllel, és kötéllel vezet autót. Megy, de van jobb...

    Nekem nincs konzolom, mert egyszerűen hiányzik róla a játékok fele amivel játszom, de havernál sok órát játszottam x360-al(próbálva megérteni a lényegét, merthogy egy játék sincs ami érdekelne és nincs hasonló vagy jobb pc-n). Simán elautózom és nyerek a konzolos autós játékokban(pl forzák), nehéz szinten is. De egyszerűen nem élvezetes, mindig úgy érzem hogy bill egérrel sokkal jobban is tudnék menni (hát még kormánnyal). FPS-nél meg nézem a sok éves konzolon gyakorlott haverokat, és látom hogy még így is elképesztően bénán és lassan céloznak egy egeres célzáshoz képest(kontrollerhez képest persze jól céloznak, de megint ez egy kompromisszum). Mi a rákért nem lehet eldönteni hogy milyen irányítással akarok játszani? Miért kell azt a retek kontrollert erőltetni?

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák