Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    A 18" sok a jóból. A testépítők között biztosan lesz rá kereslet, hiszen a közel két és fél kilót egy kézben tartani kitesz egy lazább edzést. Csak arra kell ügyelni, hogy mind a két kézben egyenlő ideig tartsuk, hogy a szimmetrikus izomtónus megmaradjon. Most megelőlegezem, hogy nem fognak vele nagyot "durrantani". Kicsit olyan, mintha a Windows az Android népszerűséget akarná meglovagolni és ezen módon rásózni a portékáját a lassan de biztosan apadó nagyérdeműnre. Éppen mostanában olvastam, hogy a hardvergyártók kezdenek zabosak lenni a Windows miatt, nem mennek az eladások. Ez csak nem egy trójai faló aka Transformer? :D

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz JaniMOV #16 üzenetére

    Ez a "mindent egybe" filozófia csak napjainkban állja meg a helyét. A picai tendenciák (vásárlói fogyasztás) alapján űgy tűnik, a mobilitás felé mozdul el a világ. A hagyományos PC konfiguráció kihalásának kérdése tény és nem kérdés, csak az időpontja bizonytalan. A Transformer szerintem egy jól kitalált dolog, én ebbe bökném bele a telefont. Aztán a perifériák akár csatlakoztathatóak vezeték nélkül, úgy is az a jövő. Például a Samsung ezt erőlteti az AllShare-rel (per pillanat ezért mérges is vagyok, mert nincs Wi-Fi a tévémben a Tab 2-ben meg HDMI kimenet, de megértem és egyetértek az iránnyal). Játékra meg szerintem is a konzol az ideális és anyagilag is értelmes megoldás. (Mérgelődnek is e miatt a PC hardver gyártók, mert szűkül a piac erősen...)

    A Wacom kijelzővel valóban értelmesebbé vált volna ez a konfiguráció, így azonban szerintem bakot lőttek. Biztosan brutál lesz az ára, a Winfos sem ingyen terül el a tárolón és szűk lesz a vásárlóréteg. Mielőtt valaki azt mondaná, hogy eleve szűk réteget akartak lefedni, az ezt nem látja racionálisan. Semmit nem éri meg szűk réteg számára gyártani, az magas árat eredményez és még kevesebb eladást. Mindenki nagy mennyiséget szeretne legyártani és eladni, hiszen az a biztos megélhetés.

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz edward2 #43 üzenetére

    Az akkumulátorok folyamatosan fejlődnek, de sajnos a körülöttük lévő technológia jóval megelőzte őket. A fejlesztés nagyon bonyolult és drága, mivel alapvető kémiai és fizikai problémákat kell megoldani. A jelenkori fizika egyik nagy talánya az energia hatékony tárolása.

    Lassan tényleg a tévénket fogjuk a hátunkon cipelni tablet néven...

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák