Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    Azt meg lenyeltem volna (nagyon is fintorogva) hogy likvidaljak a MagSafe-t, de hogy egy darab normalis USB sincs, nem beszelve az SD kartya slotrol... ezek ugy megis mit kepzelnek? Hajra lehet kenni a toolbart ha nem tudok ra kepet rakni atalakito nelkul...

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz tomi5244 #136 üzenetére

    Csak ezzel az a baj, hogy nem prosumer gepnel kellene meglepni... oke, negy Thunderbolt biztos nagy kiralysag bizonyos eszkozoknel, de egy SD kartyat se lehet belerakni, igy mar elsore kiesik egy fotosnal a gep szerintem.

    Komolyan nem ertem... a Retinas gepeknel pont azt haljitottak el (DVD, FireWire) amit nem hasznalt mar annyira a celkozosseg (helyette lett HDMI es ket Thunderbolt), most meg... ah, nem is ertem, de tenyleg.

    MS, itt az ido hogy felhuzd vizualisan is a rendszeredet, csinald meg a normalis skalazodast Win32 alatt (nekem tokeletesen eleg lenne ha a regi alkalmazasokat csak felnegyszerezne, a modernek amugy is adaptalodnak normalisan) aztan valthat ra az aki most viszolyog.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Ed Parker #143 üzenetére

    A kulso kartyaolvasohoz is kene egy atalakito mondjuk. :C

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz azbest #255 üzenetére

    Ez a második pepsi korszaka? Én kétlem... amíg meglesznek az eladások, amíg a felhasználók adaptálódnak minden ilyen merészséghez (már aki, persze - de azokat úgyis letudja a szokásos évi növekedés) nincs bajban a cég.

    Részemről úgy gondolom, hogy addig nem lesznek gázban míg megy az iPhone vonal... még ha ki is állnak a pro réteg mellől mindenhol (az MBP már keményen be van kurvítva, a kuka Pro félhalott, az iMac meg a bravúros 5K-s frissítés után valszeg megkapja ugyanezt a "kezelést"), nem lesznek pénzügyi gondban, maximum megáll a növekedés valamelyest.

    Jobs szeretette a konzumer vonalat (pletykák szerint fontolta a pro szegmens elhagyását az utolsó éveiben - eleinte ezért is örültem Cook-nak mert bedobta az innovatív kiskukát), de amit most művel Tim a "hagyatékkal", hát... szerintem marhára nem jó irány még jobban a prosumer színvonal alá menni így, innoválás és régi csatolók dobása ide vagy oda. Annyira fájt volna legalább a 15"-oson otthagyni egy sima USB-t és egy SD olvasót? Nem is értem...

    Nekem két év múlva lesz csak esedékes a gépváltás, de akkor is valszeg egy CTO 2015-ös MBP-re váltok max... már ha a Windows 10 nem hagyja el az általam kifogásolt hülyeségeit, meg a többi gyártó nem megy bele ebbe a blatant portmizériába (amit kétlek).

    Apropó, szerintem Jony Ive design-jai marhára túl vannak hype-olva. Az első alu iMac, unibody MBP és az iPhone 5 óta csak vergődés, itt-ott pofozás van...

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák