Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    A saját életem, totál leköveti a megcáfolni kívánt teóriát.

    Egyetemi éveim alatt, heti 1-2 alkalommal eljártam focizni, kosarazni, 2-3 havonta kirándulni. Szinte mindenhova gyalog közlekedtem.
    Az étkezésem főként gyors kajákból állt, és képes voltam benyomni egy 45 cm-es pizzát egyedül egy ültő helyemben.

    Az eredménye 190cm-emhez kb 75kg.

    Elkerültem munkahelyre. Lett pénzem, elkezdett a gyorskaja háttérbe szorulni, több salátát és több húst ettem a szénhidrát csökkent. A zsír szerintem nem változott. Viszont a haveri kör szétesett nem jártam el már sportolni, kocsi is került a seggem alá.

    Eredménye 1 év alatt irány 85kg.

    Ez nem tetszett, csökkentettem a kaja mennyiséget és visszaestem 82-re és évek óta annyi vagyok. Eleinte "éheztem", de aztán hozzászokott a szervezetem ahhoz a kajamennyiséghez és már nem is kívánok többet.

  • Ghoosty

    őstag

    válasz erdoke #20 üzenetére

    Nem méregettem, így cm-t nem tudok mondani, de onnan tűnt fel a dolog, hogy elkezdett nőni a hasam. Aztán meg valamennyit visszább ment, amit a nadrágjaim méretén meg tudtam állapítani. (34-es és már kicsit bő, de még nem muszáj öv)
    A hasamon kívül nem tudsz rajtam zsír réteget tapintani. Még egy kicsi plusz van, az egyetemi éveimhez képest, de az már nem zavar.

    De a képlet egyértelmű volt, kevesebb mozgás, jobb táplálkozás mellett is jöttek a kilók, nőtt a derék méret. Csökkent fogyasztás azonos mozgás esetén meg csökkent a derékméretem is, meg a súlyom is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák