Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • komi77

    senior tag

    válasz Gabesz87 #19 üzenetére

    Srácok szerintem a kérdés sokkal egyszerűbb mint az adott válaszok. Mindenki olyan lejátszót, adathordozót/forrást válasszon amilyenre szüksége van. Nekem van nas-om, nézek ip tv-ket, stb. és van dvd, blu-ray gyűjteményem is. Megszállott vagyok ezért nagyon nem érdekel, hogy milyen netes vagy egyéb alternatív megoldások próbálják leváltani az optikai adathordozókat. Amíg lehet kapni azokat én megveszem. Három blu-ray lejátszóm is van otthon - abból az egyik egy jó fél millát kóstál - és tapasztalatból tudom, hogy a minőség szempontjából is számít, hogy miről kerül a jel a kijelzőre. UHD-s blu-ray lejátszót egyenlőre csak a kis mennyiségű film-választék és a formátum bizonytalan sorsa miatt nem vettem még. Nem tartom kizártnak, hogy a gyenge fogadtatás után nem fog tovább terjedni, hanem kiváltja valami más. Tök mindegy, akkor majd arra ruházok be. Egy szó mint száz, nekem sok jellemzője miatt fontos a fizikai adathordozó. Lehet régimódiságnak vagy akárminek értékelni de nem számít. Vannak olyan filmek, koncertek, amiket több példányban is megvettem (sima aztán díszdobozos, utána speciális változat) mert gyűjtöm ezeket és nekem nem helyet foglaló lom, hanem öröm, hogy ott láthatom a külön erre a célra kialakított por mentesített üvegajtós polcon őket. Időnként kiveszek egyet-egyet, sőt berakom a lejátszóba és mehet. Azt már csak polgárpukkasztásként jegyzem meg, hogy bakelit lemezekkel is így vagyok. Persze én megértem a többieket is akiknek ez nem fontos vagy anyagilag problémás, stb. Mindenki olyan rendszert építsen ki magának ami szerinte a legjobb - béke veletek :)

    Gabesz78: Bocs, nem válasz akart lenni csak véletlenül nem az "Új"-ra nyomtam

    [ Szerkesztve ]

    Szegény ember kézzel nőz.

Új hozzászólás Aktív témák