Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos1988

    addikt

    válasz freestailo #17 üzenetére

    Én meg arra, hogy Te mit kezdel 30 tabbal :)

    Tudod te is, hogy ezeket nem ilyenre találták ki.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • #56573440

    törölt tag

    válasz freestailo #17 üzenetére

    jah reális elvárás... közben képbolt 1500 layerrel, meg videót renderelsz, és szaggat a fullhd videó? tényleg semmire sem jó ez a kütyü.

    szerintem egyszerűen zsír. ennyi. a formaterv bejön, a belső simán király, a zajszinten lehetne faragni de mivel gondolom a fő zajkeltő a vinyó... ssdvel meg drágább lenne... kár hogy nincs barebone kiépítésben is vinyó op meg memória nélkül is.

    'ph, fészbúk, levelezések, torrentek, chatek' ez legyen 10 és akkor sokat mondtam ezek közül ha kliens van a chathez akkor mi a flash? a reklámok kb. még mindig van 20 tabod amit böngészel? pro user :B akkor ezt nem neked találták ki, ennyi. nekem megvan nyitva minden, 4 tabon, 1 chat kliensen, egy kis office meg társai és csók. simán elég lenne kétszer.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz freestailo #21 üzenetére

    u2300-as intel proc a hozzá dukáló integrált lassítóval, egy lassabb notivinyón. ez az amiről most írok. nem egy erőgép, és a megcélzott egységsugarú usernek ha csak ezt hozza már elég. cimbora raid 0 ssd meg i7 szénné húzva meg valami atom vga-ról beült elé, megőszült amire megnyitott mindent. minden relatív, mit nevezünk várakozásnak és mi zavar már. egy progi nem azonnalrögtönmáris nyílik hanem kell neki 5mp? te beleőrülsz, nekem meg ennyi pénzért nincsenek illúzióim ilyen fogyasztás mellett nomeg a kis helyigény.

    tény hogy van ennél gyorsabb alternatíva. tény hogy van jobb. a kérdés hogy van e rá szükségem? nekem nincs. és még nagyon nagyon sokaknak nincs. ennyi pénzért annyit várok el hogy hazaérve a melóból rátoljak valami filmet, vagy alap dolgokat csekkoljak, és kész. és ha tetszik ha nem a legtöbben ennyiből állunk ha hazaérünk.

    pár telefon tudja ezt a szintet. nah ja. és kb ennyibe is kerülnek:D csak ezt rá tudom dugni a tv-re is, lejátszik mindent, kicsit több a háttértár, kicsit több dologra használható, ha film közben hívnak fel tudom venni és asszony még nézheti tovább a vérfürdőt, stb.

    igények és igények között is nagy a difi. megértem hogy neked több kell, ez rendben van. :R a piac jelentős részének meg elég lenne egy p3 is mert új tabot nem tud nyitni. és ők vannak sajnos/szerencsére többen. nekem szerencsére mert engem is érdekel :R

    Srodney: mire jó ha passzív? hogy beledobok egy minimál ssd-t így gyak hangtalan, és a benne lévő vinyó megy ki külső házba ha kell bekapcsolom addig se zörög ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák