Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz Cifu #28 üzenetére

    Microsoft ott rontotta el hogy az Xbox One-nál az elején kötelező volt a Kinect, ha jól rémlik be sem kapcsolt nélküle, emiatt drágább volt, tartalom sem volt a kinectre, és az exkluzív címek is hiányoznak.
    Xbox 360-nál is nagyon kevés exkluzív cím volt, talán a Forza és a Halo na meg a Fable és a GOW amit ki tudnék emelni
    Viszont a Sony nagyon jól eltalálta, nagyon jó exkluzívok, illetve a régebbiek újra kiadása aminek hála én is bepótolhattam az olyan játékokat mint a Last Of Us vagy a Heavy Rain.

    A mostani listákat összehasonlítva látszik hogy a Microsoft nagyon elcseszte az ekluzívok hiánya miatt...

    https://gematsu.com/exclusives/xbox-one
    Itt van egy nagyon jó összehasonlítás a különböző platformokon elérhető címekről, külön lehet szűrni full exlusive-ra.

    Pontosan egyetértek a Steames állításoddal ellenben amikor valaki megpróbálkozik nem igénybe venni a Steamet akkor jönnek a haterek hogy mekkora egy hulladék/retek az egész, meg még egy amit fel kell telepíteni. Pedig az Origin például pont ezért született, de a Battle.net-en sem csak Blizzardos játékok vannak tudtommal, a Steam is eredetileg a Counter Strike miatt létezett majd rájöttek hogy ha már van egy ilyen platform amit maguknak csináltak akkor adnak lehetőséget a többieknek használni.

    Ki kell várni a végét, és nem foggal körömmel tiltakozni egy új belépő ellen. Nekem személy szerint teljesen mindegy hogyan néz ki a "Start Game" gomb...

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák