Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz hati #20 üzenetére

    Csak az a baj, hogy hiába van 8GB ramod, maximum 1800MB ramot adhatsz utorrentnek, ami egy idő után betelik, és megint csak overload lesz, sőt, akár el is fogyhat a ramod, ugyebár ha nincs csak mondjuk 2 vagy 4GB a gépben

    Igazából az 512MB beírt érték ami a képen is van, teljesen felesleges, lehet akár csak 100 is, vagy 256, mert nem fog betelni az sem, mint a videón látható maximum 300mb körülre megy a ram, így hogy 512 van megadva, csak Seedelésnél pedig 180 torrentnél nekem 150mb körül eszik az utorrent, azért adtam neki 512-t én, hogy biztos legyek, és mert semmi másra nem használom a gépet, csak erre, így 2GB ram mellett, Plex server, egy opera böngésző és az utorrent futtatása közben is van még bőven szabad ram, szóval nem lassú a gép.

    (#21) woodworm@ Nekem mikor fent volt a 3.4.9 és vissza akartam térni 2.2.1-re ezzel a megoldással, nem volt jó, ugyan úgy elöjött a hiba, hiába töröltem minden fájlt, beállítást, appdata mappát

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák