Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hahakocka

    senior tag

    Üdv mindenkinek.

    Tavasszal akarok új VGA-t venni most már kezd öregedni a HD 4850. 6850-6870 vagy 7850-7870 et lesz érdemes venni? Kérdés a kisebb csíkszélességű 7800-es széria olcsóbb lesz e emiatt és kevesebbet is fogyaszt e majd és a teljesítményük eléri e majd a 6950-6970-ét?

    Procinál nem tudom mit vegyek maradnék az olcsóbb AMD-nél mert sajna mos nincs annyi pénzecske rá újfent. AMD Phenom 9950BE van most de ez azért nem az igazi már.

    - AMD PHENOM II X4 965/3400 mhz BLACK EDITION olyan 37 ezerért kb.
    - Vagy ha lesz jó áron új Bulldozer tavasszal. Bulldozer most akkor a távoli jövőben lesz csak jó vagy nem érdemes megvenni egyáltalán sem ebben az évben se?
    Akkor AM2+ os alaplap helyett gondolom AM3-as kell majd . Én maradnék a Gigabytenál ott van 17 ezer körül alaplap ami jó valamely új procihoz majd? Annó ennyiért vettem Gigabyteosat 3 éve s ma is szuper. Akkor gondolom majd DDR3-as ram is kell bele 8 gigát már 10 ezerért is látni Kingstonost ami most is van nálam 4 giga DDR2.

    Melyik a jobb választás a proci és VGA-nál ramnál alapnál ?
    S elég e egy Chieftec 450 wattos táp a HD 6800-7800 szériához AMD procaval (amik úgy láttam ugyanannyit esznek mint a Phenom 1 9950BE ami most van) ami igaz már lassan 3 éves.

    Köszi előre is a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák