Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktorhu

    veterán

    válasz MrPetya19 #210 üzenetére

    Az első kísérleti szolgáltatás a mobiltárcával elég régen indult, ha jól emlékszem, 2013-ban már fizettem vele. Aztán összetörtem a Galaxy S3-at, és utána évekig nem volt támogatott mobilom (csak egész kevés típusra volt engedélyezve). Utoljára valamikor 2014-ben a zuglói vonatállomáson a már összetört kijelzővel tartottam oda a jegyautomatához.

    Én nagyon örültem a simple-féle megoldás megjelenésének, és a Lidl-ben próbáltam ki, ahol elsőre nem is sikerült a fizetés, a pénztárosnő meg ránézett a mögöttem lévő vevőre, és mondta neki, hogy "hát én ezt már nem bírom", aki, szintén úgy, mintha ott sem lettem volna, tett valami lesajnáló megjegyzést rám, hogy mutassa az együttérzését a nőnek :) Utána jó ideig nem próbálkoztam, de később már nem találkoztam csodálkozással a témában, csak, ahogy írtam, külföldön.

    Ez az apple pay-es megoldás más szintre fogja emelni a dolgot, szerintem sokkal gyorsabban fog terjedni a használata, más az almás közösség lelkesedési szintje az újdonságok használata iránt.

Új hozzászólás Aktív témák