Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz bitpork #2449 üzenetére

    Az a baj, hogy ez a prémium dolog néhány emberben olyan dolgot indított el, amit nem kellett volna. Semmivel sem lettünk többek, mint azok, akik nem prémium felhasználók. Vannak privilégiumaink, de más semmi. Sokan úgy gondolják, hogy neki kell állniuk ötleteket gyártani, hogy mik is lennénke még jó dolgok a prémium tagoknak. Ezzel csak az a baj, hogy a legtöbb ilyen ötlet erőltetett. A jó őtletek nem akkor jönnek, ha az ember keresi őket, hanem akkor, amikor gyakorlatilag nem is foglalkozik velük. Sokkal célravezetőbb lenne csak használni az oldalt, mint a prémium tagság előtt és a használat közben jónéhány embernek lennének/lesznek valóban használható őtletei. Senki nem kényszerít senkit arra, hogy egy bizonyos határidőn belül találjon ki valami olyat, amit be lehetne vezetni a prémiumoknak. Ez nem egy verseny. Nekem valószínűleg semmi nem fog az eszembe jutni, mivel egy-két topik látogatását leszámítva alig használom az oldalt.
    Ne vedd magadra, nem személy szerint neked, vagy miattad írtam.

    #2450: Egy tag, aki korábban regisztrált nálam. Egy tag, akinek nem sikerült "elérnie" a 100.000(!) hozzászólást. Egy tag, aki sajnos már nincs köztünk. :(

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

  • Mate

    nagyúr

    válasz bitpork #2449 üzenetére

    Több tg is adott már vissza topikot (pl. én) illetve több tg-től lett már elvéve a rang.

    Az alapfeltevésednek miszerint lehessen pontozni a tg-ket értem, de sajnos nem működne. Egyfelől átlag felhasználónak nagyon nehéz megállapítania, hogy jól végzi a tg a munkáját vagy nem. Másfelől kapásból tudnék mondani jó pár topikot, ahol egyből menne a szervezkedés pm-ben, hogy lemondassák, mert simán valakinek nem szimpatikus az illető.

    Viszont prémiumot szűrőként használni nem járható út. Sokan pont ettől az iránytól tartanak, de elmondta a vezetőség, hogy nem terveznek semmi ilyesmit.

    A prémium elsődlegesen támogatási forma, ezen felül pár kényelmi funkciót ad.

    (#2451) westlake: Ez így van. Szerintem mindenki örül a felvetéseknek és mint látszik a vezetőség igyekszik is ezeknek eleget tenni, ha valóban hasznos, könnyen kivitelezhető, sokak által kért és a legfontosabb, a prémium előfizetés szellemiségének megfelel. A csak prémium tag kaphasson szavazati jogot nem ez a kategória.

    [ Szerkesztve ]

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz bitpork #2449 üzenetére

    Pontos statisztikát nem vezetünk a több-tízes számú lemondott / felmentett Topikgazdákról, de hidd el, voltak ilyenek. Olyan is aki úgy érezte, hogy szakmailag nem tudja azt a színvonalat hozni ami saját megítélése szerint elvárható lenne tőle (noha korábban és azóta is egyik fő segítője az ott fórumozóknak), olyan is aki úgy vélte nem tudott kellő időt és figyelmet fordítani a feladatra, vagy akik szimplán csak nem tudtak azonosulni a fórumon érvényben lévő szabályokkal (nyilván tudod melyikre gondolok), és persze voltak olyanok is többen, akiket ezekre a dolgokra nekünk (a moderátorokat és a házigazdákat is beleértve) kellett rádöbbentenünk, mert adott esetben belekényelmesedtek a posztba, vagy akár kezdettől fogva félvállról vették a dolgokat, esetleg nem Topikgazdához (mint a fórumon tisztségviselőhöz) illó módon viselkedtek. Mint ahogyan az elmúlt napokban az itt jól látható volt, úgy más területen sem lehet olyan irányba haladni, úgy teljesíteni, hogy az mindenki számára kielégítő legyen, de úgy gondolom, hogy a Topikgazdák nagy része igenis jól végzi a feladatát, a többi meg előbb-utóbb mindig le fog morzsolódni. Abban semmi kivetnivalót nem látok, hogy egy Topikgazda saját kérése alapján más témákba is kinevezésre kerül.

    Abban viszont egyetértünk, hogy a téma nem idevaló, így 2 hsz után ezt én is befejeztem, egyébként is lassan kéne menni aludni, úgyhogy jó éjt Neked, és Mindenkinek!

  • Proxy2

    aktív tag

    válasz bitpork #2449 üzenetére

    Hogy én még mindíg nem bírom megszokni ezt a sok válasz egyben dolgot! :)

    Proxy5

Aktív témák