Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    bbTamas77: Gratulálok a 370 hozzászólásodhoz, remélem mind ilyen tartalmas volt. Olyan jó érveket vonultattál fel hogy engem már sikerült meggyőznöd... /az inkompetenciádról/

    tixem: Pont a HTC nem érdemel még egy "esélyt"? :W A Lenovo mit tett le az asztalra? Még azt a szerencsétlen S920-ast is a One X-ről másolták. Motorolát meg sem említem.
    Mondom mindezt úgy hogy szeretem a Lenovo-t...
    Persze örüljünk(már aki örül) hogy a kínaiak jönnek fel mint a talajvíz, de ne hasonlítsuk már a HTC-t hozzájuk, mert azért ők teremtettek egy "keveset".

    Hadeska22: Ha nem a google gondoskodna a frissítésekről akkor sem lenne nagy gond. Nekem is One M7-em van, de kérdezz meg priviben bárki mást hogy van-e panasza a supportra. One M7 óta nagyon belehúztak legutóbbit is mi kaptuk meg legelőbb a nexusokat leszámítva...
    One X-nél is csak a Tegra volt a nyűg, és pont ezért vannak most ezzel kapcsolatban is felemás érzéseim.

    Egyébként meg már komolyan vicces ez a HTC ellenes szájtépés. Egyszerűen azért csinálja a HTC, mert a konkurenciával szemben ők tudnak szoftvert írni, optimalizálni, és persze igényes szép kialakítású készülékházat csinálni meg ők valahogy találnak normális tapintású műanyagot is.
    De ha az az igény hogy egy darabos, ocsmány kinézetű cucc legyen, azt tény hogy nem fogják megkapni a HTC-től. Droidból a Sony még igényes csak szögletesebb(nekem nem áll kézre), de a többi.... valahogy One után rossz érzés lenne sajátként azt a kezemben tartani. (és még nem is a gs5 szintről beszéltem amit szégyellnék...)

    Az is elég érdekes hogy a nexus mobilok közül is csak a Nexus One nézett ki igényesen azóta meg ízlésficam. A HTC-nek az is kijár hogy ők is elkészíthessék a 2. nexus mobiljukat, mert a Samsung már okádott kettőt, az LG-is csinált kettőt és mégis az az 1 HTC volt a legkomolyabb... és itt minden szögből egymás alatt: [link]

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák